Vodafone Fibermax Evde İnternet Kampanyası %50 İndirim

Vodafone Evde İnternet sektörüne geçtiği günden bu yana müşteri sayısını inanılmaz arttırdı,özellikle metropol ve büyük şehirlerde alt yapısı bulunan Vodafone,özellikle oldukça uygun fiyatlı tarifeleri ve ücretsiz evde kurulum hizmetleri ile müşterilere cazip geliyor.Özelliklere okulların açılması ile birlikte öğrenci ve velilerin yoğun internet talepleri doğrultusunda ,Vodafone ‘nun %50 indirimli Evde İnternet kampanyası inanılmaz cazip görünmekte.Vodafone Fibermax Evde İnternet Kampanyasının detaylarına geçelim.
Vodafone Fibermax Evde İnternet Kampanyası Detayları

Vodafone ; özellikle Üniversite altı okulların ve Üniversitelerin açıldığı şu günlerde oldukça cazip Fibermax Evde İnternet kampanyasını duyurdu.29,90 TL‘den başlayan fiyatlarla 3 adet paketin lansmanı yapıldı.İşte o paketler.

 

1.Vodafone Mini Eko Fibermax Evde İnternet Kampanyası : 24 Mbps hızında aylık 50 GB adil kullanım kotalı paket ayda sadece 29,90 TL.Ancak 3. aydan itibaren 59,90 TL üzerinden ücretlendirilmekte.İlk 3 ay %50 indirimli bu kampanya bireyler ve öğrenciler için oldukça cazip görünüyor.

 

 

 

 

 

2.Vodafone Eko Aile Fibermax Evde İnternet Kampanyası :

50 Mbps  hızında aylık 50 GB adil kullanım kotalı paket ayda sadece 32,90 TL.Ancak 3. aydan itibaren 64,90 TL üzerinden ücretlendirilmekte.İlk 3 ay %50 indirimli bu kampanya özellikle hıza ihtiyaç duyan bireyler için oldukça cazip görünüyor.

 

 

 

 

3.Vodafone Fibermax Çekirdek Aile Evde İnternet Kampanyası50 Mbps  hızında aylık 100 GB adil kullanım kotalı paket ayda sadece 34,90 TL.Ancak 3. aydan itibaren 69,90 TL üzerinden ücretlendirilmekte.İlk 3 ay %50 indirimli bu kampanya çekirdek aileler için oldukça cazip görünüyor.

 

 

 

Türk Telekom Tivibulu Hepsi Dahil Paketi,TTNET İnternet Kampanyaları 2017,TTNET arıza,Avea Faturasız Paketler,Avea Faturalı Tarifeler,Avea Fatura Ödeme,Türk Telekom Sabit Telefon Fatura Ödeme,TTNET Fatura Ödeme ,Telefon Arıza ,Tivibu Paketleri ,Türk Telekom Taksitli Lenovo ideapad Notebook,Selfy Evde İnternet Kampanyası,Selfy Turuncu Tarifeler ,Türk Telekom Dört Mevsim Kampanyası ,İndirimin Kralı Kampanyası Türk Telekom,Turkcell için Turkcell Faturasız Paketler,Turkcell Faturalı Paketler,Turkcell Numaranın Son Dört Hanesini Değiştirme,Turkcell Fatura Ödeme,Superonline Fatura Ödeme,Superonline Yalın İnternet,Superonline Arıza,Superonline Muhteşem 3lü Kampanyası Vodafone için Vodafone Fatura Ödeme,Vodafone Faturasız Tarifeler,Vodafone Yalın İnternet,Vodafone Numaranın Son Dört Hanesini Değiştirme  ilginizi çeken başlıklara tıklayın.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir