Vodafone Fatura Sorgulama Borç Ödeme

Eski adıyla Telsim olan GSM operatörünü dünyanın en büyük Gsm operatörü olan Vodafone kendi bünyesine kattı malumunuz.Özellikle Avrupa ülkeleri olmak üzere dünyanın 4 bir yanında Vodafone baz istasyonları kurulu ve 10larca milyonluk abone kitlesine hizmet veriyor.Ülkemizde ise 20 Milyon’a ulaşan abone kitlesiyle Türkiye’nin en büyük 2. mobil iletişim şirketi.Milyonlarca Vodafone abonesi faturalarını ödeme noktaları veya Vodafone bayiilerinden ödüyor. 

Vodafone fatura sorgulama borç ödeme işlemi nasıl yapılır?

Peki illa Vodafone faturalarını ödemek için bu ofislere gitmeye gerek var mı?Tabi ki de hayır.Evinizden,iş yerinizden veya seyahat halindeyken cep telefonunuzdan rahatlıkla Vodafone fatura sorgulama borç ödeme işlemini rahatlıkla yapabilirsiniz.Vodafone fatura sorgulama ve Vodafone borç ödeme işlemini 3 farklı yolla yapabilirsiniz.

1.Vodafone Çağrı merkezini arayarak Vodafone borç sorgulama fatura ödeme işlemi

2.Vodafone online işlemler üzerinden Vodafone fatura sorgulama borç ödeme işlemi

3.İnteraktif bankacılık üzerinden Vodafone borç sorgulama fatura ödeme işlemi.

Bu 3 farklı yolla rahatlıkla faturalarınızı sorgulayabilir ve borçlarınızı ödeyebilirsiniz.Şimdi bu 3 farklı yolu detaylarıyla inceleyelim.

1.Vodafone Çağrı merkezini arayarak Vodafone borç sorgulama fatura ödeme işlemi

Vodafone hattınızdan “542” i ,Vodafone dışı diğer hatlarınızdan ise 0542 542 00 00 ‘ı tuşlayıp ara tuşuna basın.Ardından telesekreter sizden mevcut Vodafone hizmet numaranızı isteyecektir.Başında 0 olmadan 10 haneli Vodafone cep numaranızı tuşlayın.Sonrasında telesekreterin yönlendirmesiyle Fatura işlemleri için 2’e basın.Artık faturanızı 3D Security güvenliğiyle rahat bir şekilde kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.

2.Vodafone online işlemler üzerinden Vodafone fatura sorgulama borç ödeme işlemi

Vodafone online işlemlerine girmek için öncelikle buraya tıklayın.Ardından alttaki gibi bir ekranla karşılaşacaksınız.

Üsttede turuncu oklarla belirttiğimiz 1. kısma başında 0 olmadan 10 haneli cep numaranızı girin.Ardından alttaki şifre kısmına şifre girebilmek için öncelikle telefonunuzun mesaj kısmına girip”S” yazıp 7000’a ücretsiz SMS gönderin.Ardından gelen şifrenizi de girdikten sonra hemen girin sekmesine tıklayın.Evet Online self servis sayfanıza girmiş bulunmaktasınız.Burada fatura işlemlerim kısmına girip geçmiş dönem faturalarınızı görüntüleyebilir ve güvenli bir şekilde kredi kartı ile faturanızı ödeyebilirsiniz.Ayrıca güncel Vodafone faturanızı da öğrenebilirsiniz.

3.İnteraktif bankacılık üzerinden Vodafone borç sorgulama fatura ödeme işlemi

Hangi banka ile çalışıyorsanız ,o bankanın internet sitesine girin.Ardından bireysel bankacılık sekmesine tıklayın.Sonrasında müşteri hizmetleri numarası veya TC Kimlik No’nuzu yazın.Sonrasında şifrenizi yazıp giriş sekmesine tıklayın.Ardından cep telefonunuza gelen tek şifrenizi girip interaktif bankacılık hesabınıza girin.Ödemeler veya faturalar sekmesine tıklayıp şirketi Vodafone olarak seçin ve ödemek istediğiniz Vodafone cep numaranızı girip öde sekmesine tıklayın.Sonrasında geçmiş dönem faturalarınızı görebilir ve güvenli bir şekilde faturalarınızı ödeyebilirsiniz.Vodafone Yalın İnternet Tarifleri 2017 sayfamıza da evde internet hizmeti istiyorsanız bakabilirsiniz.
One thought on “Vodafone Fatura Sorgulama Borç Ödeme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir