VODAFONE Akıl Küpü Tarifeler 2017 – Yeni Vodafone’lular

Türkiye’nin en büyük abone kitlesine sahip 2. GSM şirketi Vodafone , yeni Vodafone’lu olacaklar için inanılmaz avantajlı tarifeler duyurdu.Daha lansmanı  yeni yapılan Vodafone Akıl Küpü Tarifeler  üniversite öğrencilerinin yoğun ilgisiyle karşılandı.Hem oldukça avantajlı hem de paketi bitirememe derdine son veren,sonraki aya sms,internet ve dakika devreden akıllı tarifeler daha da tutacağa benziyor.Efsane kampanya birbirinden farklı 4 paketten oluşuyor.Bu paketler ;Vodafone Akıl küpü S,Vodafone Akıl Küpü L,Vodafone Turuncu Akıl Küpü ve Vodafone Akıl Küpü Large olarak sınıflandırılmış.İşte bu efsane paketlerin detayları…İşte Vodafone’nun en ilgi çeken Akıl Küpü Tarifelerin detayları

Bu tarifelerin hepsi 31.12.2017 tarihine kadar Vodafone’a gelen veya faturasızdan faturalıya geçiş yapan aboneler için geçerlidir.Fiyatlar Akıl Küpü Tarifeler’de 12’şer aylık iki dönem yani 2 yıl kalma sözünüze geçerlidir.

 1.Vodafone Akıl Küpü S Tarifesi :

Bu tarifede 1 GB internet,her yöne 200 dakika konuşma ,Vodafone’lularla 2000 dakika konuşma bulunmaktadır.Duran Paket kapsamındaki kalan dakikalar, SMS ve internet hakkı bir sonraki aya devredemez. Tarifedeki kullanım hakkı sona erdiğinde kullanımlar durur. Daha fazla kullanım yapmak isteyen aboneler ek paket almak zorundadır.Devreden Pakette ise 1 GB internet,dakika paketlerinizin ne kadar kısmı kalırsa kalsın bir sonraki aya devreder ancak eğer paket aşarsa durmaz.Akıl küpü S paketinin Devreden tarifesi aylık 19 TL , Duran tarifesi ise aylık 22 TL üzerinden ücretlendirilir.

 2.Vodafone Akıl Küpü L Tarifesi :

Bu tarifede 2 GB internet,her yöne 750 dakika konuşma ,Vodafone’lularla 1000 dakika konuşma bulunmaktadır.Duran Paket kapsamındaki kalan dakikalar, SMS ve internet hakkı bir sonraki aya devredemez. Tarifedeki kullanım hakkı sona erdiğinde kullanımlar durur. Daha fazla kullanım yapmak isteyen aboneler ek paket almak zorundadır.Devreden Pakette ise 2 GB internet,dakika paketlerinizin ne kadar kısmı kalırsa kalsın bir sonraki aya devreder ancak eğer paket aşarsa durmaz.Akıl küpü L paketinin Devreden tarifesi aylık 23 TL , Duran tarifesi ise aylık 26 TL üzerinden ücretlendirilir.

 3.Vodafone Turuncu Akıl Küpü Tarifesi :

Bu tarifede 500 MB internet,her yöne 1500 dakika konuşma bulunmaktadır.Duran Paket kapsamındaki kalan dakikalar, SMS ve internet hakkı bir sonraki aya devredemez. Tarifedeki kullanım hakkı sona erdiğinde kullanımlar durur. Daha fazla kullanım yapmak isteyen aboneler ek paket almak zorundadır.Devreden Pakette ise 500 MB internet,dakika paketlerinizin ne kadar kısmı kalırsa kalsın bir sonraki aya devreder ancak eğer paket aşarsa durmaz.Turuncu Akıl küpü paketinin Devreden tarifesi aylık 25 TL , Duran tarifesi ise aylık 28 TL üzerinden ücretlendirilir.

4. Vodafone Akıl Küpü Large Tarifesi :

Bu tarifede 4 GB internet,her yöne 750 dakika konuşma ,Her yöne 1000 sms bulunmaktadır.Duran Paket kapsamındaki kalan dakikalar, SMS ve internet hakkı bir sonraki aya devredemez. Tarifedeki kullanım hakkı sona erdiğinde kullanımlar durur. Daha fazla kullanım yapmak isteyen aboneler ek paket almak zorundadır.Devreden Pakette ise 4 GB internet,dakika paketlerinizin ne kadar kısmı kalırsa kalsın bir sonraki aya devreder ancak eğer paket aşarsa durmaz.Akıl küpü Large paketinin Devreden tarifesi aylık 28 TL  üzerinden ücretlendirilir.

Vodafone Fatura Ödeme,Vodafone Faturasız Tarifeler,Vodafone Yalın İnternet,Vodafone Numaranın Son Dört Hanesini Değiştirme ,Vodafone Faturalı Tarifeler işlemleri için başlıklara tıklayınız.

10 thoughts on “VODAFONE Akıl Küpü Tarifeler 2017 – Yeni Vodafone’lular

  1. Hep böyle sabit fiyat ,akıllı paket diyorlar ama aradan 3-5 ay geçtikten sonra malesef ücretler artıyor nasıl oldu dediğinizde size paketi aştığınız söyleniyor inanmıyorum ben

  2. yaw iyi gibi duruyorda ne bileyim turkcell gibi 3 ay sonra taahhüt ettikleri fiyatın dışında para alırlarmıki

  3. ben hakkımı akıl küpünden yana kullandığım gibi 2 kardeşim ve 2 kuzenimde akıl küpü tarife aldım.yani ailecek vodafone akıl küpündeyiz,3 aydır.tavsiye ederim turkcellden kurtulduğuma çok memnunum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir