Uydunet Arıza Kaydı Bildir – Türksatnet,Kablonet

Türksat,2006 yılından itibaren Kablo TV hizmetleri yanında Kablonet,Uydunet ve Türksatnet olarak da isimlendirilen Geniş bant İnternet hizmetini vermeye başladı.O günden bu yana abone sayısı 740 binlere ulaştı.Kablonet hizmetleri toplam 23 ilde (Adana,Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Denizli,Edirne, Erzincan, Erzurum, Eskişehir,Gaziantep, İstanbul, İzmir, İzmit, Karaman,Kayseri, Konya, Manisa, Mersin,Samsun, Tekirdağ, Yalova ve Zonguldak)verilmektedir.2023 yılına kadar 35 ilde kendi altyapısını oluşturmayı hedefleyen Türksatın, geleceğin güçlü şirketlerinden biri olacağı aşikardır. Bu illerde Türksat’ın kendi mülkiyetindeki fiber optik kablo altyapısı ve sistemleri bulunmaktadır.Peki Uydunet aboneleri nasıl arıza kaydı bırakabilecekler ?
Türksatnet,Kablonet,Uydunet arıza kaydı nasıl bırakılır ?

Öncelikle üstte verdiğimiz illerde genel bir arıza olup olmadığını sorgulamak için buraya tıklayın.Ardından alttaki gibi Uydunet Genel Arıza Sorgulama ekranına ulaşırsınız.

Buradan bulunduğunuz ilde genel arıza olup olmadığını sorgulayabilirsiniz.Eğer bulunduğunuz ilde Uydunet Genel Arıza mevcutsa alttaki gibi arıza tarihleri ile listelenecektir.

Eğer genel arıza mevcutsa arıza giderilene kadar beklemeniz gerekmektedir.Arızanın ne zaman ıslah edileceğini ise Türksat müşteri hizmetleri servisinden öğrenebilirsiniz.Eğer Uydunet genel arıza mevcut değil,ayrı bir arızanız varsa Kablonet Teknik Servis Müşteri Hizmetleri yetkilisine 0 850 804 4444 Uydunet Arıza Numarası‘ndan   rahatlıkla ulaşabilirsiniz.Eğer ekiplik bir arıza mevcutsa Uydunet Arıza Kaydınızı ilgili Müşteri Hizmetleri yetkilisi açmış olacaktır.Muhtemelen 24 saat içerisinde arızanız giderilecektir.

Türk Telekom Tivibulu Hepsi Dahil Paketi,TTNET İnternet Kampanyaları 2017,TTNET arıza,Avea Faturasız Paketler,Avea Faturalı Tarifeler,Avea Fatura Ödeme,Türk Telekom Sabit Telefon Fatura Ödeme,TTNET Fatura Ödeme ,Telefon Arıza ,Tivibu Paketleri ,Türk Telekom Taksitli Lenovo ideapad Notebook,Selfy Evde İnternet Kampanyası,Selfy Turuncu Tarifeler ,Türk Telekom Dört Mevsim Kampanyası ,İndirimin Kralı Kampanyası Türk Telekom,Turkcell için Turkcell Faturasız Paketler,Turkcell Faturalı Paketler,Turkcell Numaranın Son Dört Hanesini Değiştirme,Turkcell Fatura Ödeme,Superonline Fatura Ödeme,Superonline Yalın İnternet,Superonline Arıza,Superonline Muhteşem 3lü Kampanyası Vodafone için Vodafone Fatura Ödeme,Vodafone Faturasız Tarifeler,Vodafone Yalın İnternet,Vodafone Numaranın Son Dört Hanesini Değiştirme  ilginizi çeken başlıklara tıklayın.

 
 4 thoughts on “Uydunet Arıza Kaydı Bildir – Türksatnet,Kablonet

  1. 4 yıldır kullanıyorum ilkkez arızalandı,ama genel arızaya baktım orada da arızalı görünüyor,1 gündür arızalı hem televizyonum,hem de internetim arızalı ,hemen arızanın giderilmesini talep ediyorum.

    1. Merhaba Osman Bey,
      Şuan İstanbul’daki genel arıza kalktı tekrar kontrol eder misiniz?
      İyi akşamlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir