Turkcell’den Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası

Turkcell ,milyonlarca abonesiyle Ülkemizin en büyük GSM şirketi.Özellikle duyurduğu kampanyalarla ,cazip paketleriyle diğer GSM firmalarından onbinlerce abone çekmeyi başardı 2017 yılında.İşte o efsane kampanyalardan biri de tartışmasız Turkcell yüklediğin kadar kazan kampanyası .Sözü fazla uzatmadan bu harika kampanyanın detaylarına bakalım.Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası 2017

Turkcell yüklediğin kadar kazan kampanyasının detayları şu şekilde.

  • Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası’ndan turkcell.com.tr web sitesinden veya cep Turkcell Hesabım uygulaması üzerinden kredi kartıyla TL yükleyen bireysel Turkcell Hazır Kart müşterileri faydalanabilir.
  • Kampanya sürecinde turkcell.com.tr veya Turkcell Hesabım uygulaması üzerinden kredi kartıyla TL yükleyen Turkcell Hazır Kart müşterileri  20 TL yüklemeleri akabinde hediye 20 TL, 25 TL yüklemeleri akabinde hediye  25 TL, 30 TL yüklemeleri akabinde hediye  30 TL, 50 TL ve üzeri yüklemeleri akabinde hediye olarak 50 TL kazanacaklardır. Dikkat :  Kazandığınız TL’leri bir hafta (7 gün içinde) boyunca yurtiçi ses, SMS ve internet kullanabilirsiniz.
  • Her hat, bir takvim ayı içerisinde aynı kampanyadan maksimum 4 defa faydalanabilir. Eğer paketin kullanım süresi biterse veya bir haftadan önce paket biterse abonelerin ses ve SMS kullanımları üzerlerinde başka bir paket yok ise kendi tarifelerinden; internet kullanımları ise üzerlerinde başka bir paket yok ise standart internet tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
  • Paket kapsamındaki dakikaların ücretlendirme rutin periyodu 60 saniye 1 dakika, internetin ücretlendirme periyodu ise rutin 100 kb’tır.
  • Paketteki kullanılmayan ve kullanılamayan TL’ler bir sonraki kullanım dönemine devredememektedir.
  • Yüklediğin kadar kazan kampanyasından üzerinde hız kısıtlı paket bulunan müşterilerimiz faydalanamamaktadır.
  • Paket kapsamındaki TL’ler kesinlikle üçüncü şahıslara transfer edilemez.
  • Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece ülke sınırları içinde geçerlidir.
  • Kampanyadaki TL’ler FCT, Kıbrıs, yurt dışı ve roaming (yurt dışında dolaşım) aramaları için geçerli değildir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan TL’ler sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Eğer böyle bir amaçla kullanım tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı Turkcell lehine olarak iptal edilebilecektir.

Turkcell Faturasız Paketler,Turkcell Faturalı Paketler,Turkcell Numaranın Son Dört Hanesini Değiştirme,Turkcell Fatura Ödeme,Superonline Fatura Ödeme,Superonline Yalın İnternet,Superonline Arıza,Superonline Muhteşem 3lü Kampanyası başlıklarına da tıklayarak ilgili yazılarımıza göz atabilirsiniz.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir