Turkcell Numaranın Son Dört Hanesini Değiştirme

Çoğu zaman bilinmeyen numaraların rahatsız etmesi sonucu numaralarımızı değiştirmek isteriz.Çoğunlukla eski hattımızı kapattırır ve yeni hat açma talebinde bulunuruz.Ancak hattınızın başındaki 6 rakamın sabit kalıp son dört hanesini değiştirme işlemini rahatlıkla yapabileceğinizi biliyor muydunuz?.Nasıl mı oluyor?
Bunun için Turkcell bayilerine gidebilir veya Turkcell Müşteri Hizmetleri numarasını çevirerek müşteri temsilcisine numara değiştirme isteğinizi bildirebilirsiniz.
Turkcell Müşteri Hizmetleri numarası 0532 532 00 00 veya 532 dir.Bu numarayı hattınızdan çevirin ve hiç Turkcell bayisine veya ofisine gitmeden numaranızın son dört hanesini değiştirinçÖrnek vermek gerekirse 0532 456 1234 numarasının son dört hanesini değiştirerek 0532 456 4321 yapabilirsiniz.Oldukça önemli bir hizmet olan numaranın son dört hanesini değiştirme işlemi ücretlidir.

Turkcell numaranın son dört hanesini değiştirme işlemi için istenen fiyat sadece 22 TL’dir.

İşlemin bitti mi? bekle çıkma düşüncelerini ve bu hizmetin yararlı olup olmadığını alttaki yorum kısmından paylaş,ne için numaranın son dört hanesini değiştirmek istiyorsun? görüşlerini paylaş ki senden sonra siteye girenler faydalansınlar,bu arada Turkcell faturasız tarifeler ve Turkcell Fatura borç sorgulama için oluşturduğumuz güncel sayfalara bir göz at istersen.Diğer sayfalarda veya yorum kısmında buluşmak ümidiyle.


One thought on “Turkcell Numaranın Son Dört Hanesini Değiştirme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir