Turkcell FATURASIZ TARİFELER 2019 Hazır Kart

Turkcell faturasız aboneler veya yeni Turkcelli olacak aboneler için oldukça uygun kampanyalar duyurdu.Hem bu kampanyaları tek sayfada birleştirelim,hem de tek tek inceleyelim istedik.Bu amaçla 2019 sezonuna girdiğimiz bu süreçte yeni aboneliklerde aktif edilebilecek paketleri seçim noktasında sizlere yardımcı olabilmek amacıyla bir araya getirdiğimizi belirtelim.Malumunuz faturasız paket demek hazır kart paketi demektir.
İstediğiniz zaman bir Turkcell bayisinden hazır kart alabilirsiniz.Ancak alttaki paketlerden birini de aktif etmeniz gerektiğini unutmayın.Peki  Turkcell hazır kart kampanyaları,Turkcell faturasız paketler,Turkcell hazır kart tarifeleri,Turkcell faturasız tarifeler,Turkcell hazır kart paketleri,Turkcell faturasız 3 lü paketler vb. şekillerde oldukça yoğun bir şekilde aranan kampanyalar neler?İşte sizler için derlediğimiz kampanya detayları başlık başlık :

TURKCELL FATURASIZ TARİFELER 2019 Hazır Kart

Turkcell 4.5 G Hazır kart tarifelerini altta sırasıyla inceleyeceğiz,bu paketlerde bol dakikalar,bol smsler ve bol gblar var,fiyatları da genel anlamıyla uygun Turkcell 3’lü paketlerinin içerisinde size en uygun paketi seçmenizde yardımcı olacağız.Hadi başlayalım.Turkcell Faturasız Uçuran 2 Gb  Tarifesi :

35TL’lik tarife : Hazır Kart Üçlü Paketler Kampanyası kapsamında sunulan Uçuran 2 GB Paketi ile sadece 35 TL’ye 2 GB internetin keyfini sürebilir, sevdiklerinizle tam 500 dakika konuşup 1000 SMS atabilirsiniz. BiP ile ücretsiz mesajlaşabilir, BiP’te geçerli 1GB internet ile sevdiklerinizi ister sesli, ister görüntülü ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

45 TL’lik tarife : Hazır Kart Üçlü Paketler Kampanyası kapsamında sunulan Uçuran 2 GB Plus Paketi ile sadece 45 TL’ye 2 GB internetin keyfini sürebilir, sevdiklerinizle tam 1000 dakika konuşup 1000 SMS atabilirsiniz. Ayrıca BiP ile ücretsiz mesajlaşabilir, BiP’te geçerli 1 GB internet ile sevdiklerinizi ister sesli, ister görüntülü ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Hazır Kart Üçlü Paketler için oldukça uygun bir tarife,tabi internet ve dakika az kullanıyorsanız 35 TL’lik tarifeyi tavsiye ederiz.Çok konuşuyorsanız interneti az kullanıyorsanız 45 TL’lik tarifeyi tavsiye ederiz.Bu paketler de Dergilik ücretsiz.

Turkcell Faturasız Uçuran 3 Gb  Tarifesi :

40 TL’lik Tarife : Hazır Kart Üçlü Paketler Kampanyası kapsamında sunulan Uçuran 3 GB Paketi ile sadece 40 TL’ye 3 GB internetin keyfini sürebilir, sevdiklerinizle tam 500 dakika konuşup, 1000 SMS atabilirsiniz. BiP ile ücretsiz mesajlaşabilir, BiP’te geçerli 1 GB internet ile sevdiklerinizi ister sesli, ister görüntülü ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

50 TL’lik Tarife : Hazır Kart Üçlü Paketler Kampanyası kapsamında sunulan Uçuran 3 GB Plus Paketi ile sadece 50 TL’ye 3 GB internetin keyfini sürebilir, sevdiklerinizle tam 1000 dakika konuşup 1000 SMS atabilirsiniz. BiP ile ücretsiz mesajlaşabilir, BiP’te geçerli 1 GB internet ile sevdiklerinizi ister sesli ister görüntülü ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Hazır Kart Üçlü Paketler için oldukça uygun bir tarife,tabi internet ve dakika az kullanıyorsanız 40 TL’lik tarifeyi tavsiye ederiz.Çok konuşuyorsanız interneti orta kullanıyorsanız 50 TL’lik tarifeyi tavsiye ederiz.Bu paketler de Dergilik ücretsiz.Turkcell Faturasız Uçuran 4 Gb  Tarifesi :

45 TL’lik Tarife : Hazır Kart Üçlü Paketler Kampanyası kapsamında sunulan Uçuran 4 GB Paketi ile sadece 45 TL’ye 4 GB internetin keyfini sürebilir, sevdiklerinizle tam 500 dakika konuşup, 1000 SMS atabilirsiniz. BiP ile ücretsiz mesajlaşabilir, BiP’te geçerli 1 GB internet ile sevdiklerinizi ister sesli ister görüntülü ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

55 TL’lik Tarife : Hazır Kart Üçlü Paketler Kampanyası kapsamında sunulan Uçuran 4 GB Plus Paketi ile sadece 55 TL’ye 4 GB internetin keyfini sürebilir, sevdiklerinizle tam 1000 dakika konuşup, 1000 SMS atabilirsiniz. BiP ile ücretsiz mesajlaşabilir, BiP’te geçerli 1 GB internet ile sevdiklerinizi ister sesli ister görüntülü ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Hazır Kart Üçlü Paketler için oldukça uygun bir tarife,tabi internet ve dakika az kullanıyorsanız 45 TL’lik tarifeyi tavsiye ederiz.Çok konuşuyorsanız interneti orta kullanıyorsanız 55 TL’lik tarifeyi tavsiye ederiz.Bu paketler de Dergilik ücretsiz.Turkcell Faturasız Uçuran 6 Gb  Tarifesi :

55 TL’lik Tarife : Hazır Kart Üçlü Paketler Kampanyası kapsamında sunulan Uçuran 6 GB Paketi ile sadece 55 TL’ye 6 GB internetin keyfini sürebilir, sevdiklerinizle tam 500 dakika konuşup 1000 SMS atabilirsiniz. Ayrıca fizy’de geçerli 5 GB ile müzik dinleyebilir, BiP ile ücretsiz mesajlaşabilir, BiP’te geçerli 5 GB internet ile sevdiklerinizi ister sesli, ister görüntülü ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

65 TL’lik Tarife : Hazır Kart Üçlü Paketler Kampanyası kapsamında sunulan Uçuran 6 GB Paketi ile sadece 65 TL’ye 6 GB internetin keyfini sürebilir, sevdiklerinizle tam 1000 dakika konuşup 1000 SMS atabilirsiniz. Ayrıca fizy’de geçerli 5 GB ile müzik dinleyebilir, BiP ile ücretsiz mesajlaşabilir, BiP’te geçerli 5 GB internet ile sevdiklerinizi ister sesli, ister görüntülü ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Hazır Kart Üçlü Paketler için oldukça uygun bir tarife,tabi interneti çok dakikayı az  kullanıyorsanız 55 TL’lik tarifeyi tavsiye ederiz.Çok konuşuyorsanız interneti de çok kullanıyorsanız 65 TL’lik tarifeyi tavsiye ederiz.Bu paketler de Dergilik ücretsiz.

Turkcell Faturasız Uçuran 8 Gb  Tarifesi :

65 TL’lik Tarife : Hazır Kart Üçlü Paketler Kampanyası kapsamında sunulan Uçuran 8 GB Paketi ile sadece 65 TL’ye 8 GB internetin keyfini sürebilir, sevdiklerinizle tam 500 dakika konuşup 1000 SMS atabilirsiniz.  Ayrıca fizy’de geçerli 5 GB ile müzik dinleyebilir, BiP’te geçerli 5 GB internet ile ister sesli, ister görüntülü sevdiklerinizi arayabilir ya da mesajlaşabilirsiniz.

75 TL’lik Tarife : Hazır Kart Üçlü Paketler Kampanyası kapsamında sunulan Uçuran 8 GB Plus Paketi ile sadece 75 TL’ye 8 GB internetin keyfini sürebilir, sevdiklerinizle tam 1000 dakika konuşup 1000 SMS atabilirsiniz. Ayrıca fizy’de geçerli 5 GB ile müzik dinleyebilir, BiP’te geçerli 5 GB internet ile ister sesli, ister görüntülü sevdiklerinizi arayabilir ya da mesajlaşabilirsiniz.

Hazır Kart Üçlü Paketler için oldukça uygun bir tarife,tabi interneti çok dakikayı az  kullanıyorsanız 65 TL’lik tarifeyi tavsiye ederiz.Çok konuşuyorsanız interneti de çok kullanıyorsanız 75 TL’lik tarifeyi tavsiye ederiz.Bu paketler de Dergilik ücretsiz.Turkcell Faturasız Uçuran 10 Gb  Tarifesi :

75 TL’lik Tarife : Hazır Kart Üçlü Paketler Kampanyası kapsamında sunulan Uçuran 10GB Paketi ile sadece 75 TL’ye 10GB internetin keyfini sürebilir, sevdiklerinizle tam 500 dakika konuşup 1000 SMS atabilirsiniz. Ayrıca fizy’de geçerli 5 GB ile müzik dinleyebilir, BIP’te geçerli 5GB internet ile ister sesli, ister görüntülü sevdiklerinizi arayabilir ya da mesajlaşabilirsiniz.

85 TL’lik Tarife : Hazır Kart Üçlü Paketler Kampanyası kapsamında sunulan Uçuran 10 GB Plus Paketi ile sadece 85 TL’ye 10 GB internetin keyfini sürebilir, sevdiklerinizle tam 1000 dakika konuşup 1000 SMS atabilirsiniz. Ayrıca fizy’de geçerli 5 GB ile müzik dinleyebilir, BiP’te geçerli 5 GB internet ile ister sesli, ister görüntülü sevdiklerinizi arayabilir ya da mesajlaşabilirsiniz.

Hazır Kart Üçlü Paketler için oldukça uygun bir tarife,tabi interneti çok dakikayı az  kullanıyorsanız 75 TL’lik tarifeyi tavsiye ederiz.Çok konuşuyorsanız interneti de çok kullanıyorsanız 85 TL’lik tarifeyi tavsiye ederiz.Bu paketler de Dergilik ücretsiz.

GNÇ Full 5GB Tarifesi :

 

25 yaş ve altındaysan 2GB’ı gece geçerli 5GB internet, 750 dk, 1000SMS ve interneti içinde Dergilik, BiP, fizy GNÇ Full 5GB Paketinde!

25 yaşının altındakiler için inanılmaz uygun bir kampanya hem internet yönünden hem de konuşma yönünden dolu dolu bir paket,ayrıca 1000 sms’de cabası.Ve sadece 35 TL.

Bu tarifeyi eğer aylık kullanımın 5 GB’ı geçmeyecekse ortalama 4-4.5 GB kullanıyorsan ve gençsen bu tarife tam da sana göre kesinlikle tavsiye ederiz. 

GNÇ Full 7 GB Tarifesi :

25 yaş ve altındaysan 3GB’ı gece geçerli 7GB internet, 750 dk, 1000 SMS ve interneti içinde Dergilik, BiP, fizy GNÇ Full 7GB Paketinde!

25 yaşının altındakiler için inanılmaz uygun bir kampanya hem internet yönünden hem de konuşma yönünden dolu dolu bir paket,ayrıca 1000 sms’de cabası.Eğer interneti biraz daha fazla kullanıyorsanız 40 TL’lik bu tarife kaçmaz.

Bu tarifeyi eğer aylık kullanımın 7 GB’ı geçmeyecekse ortalama 6-6.5 GB kullanıyorsan ve gençsen bu tarife tam da sana göre kesinlikle tavsiye ederiz.

 

GNÇ Full 9 GB Tarifesi :

 

25 yaş ve altındaysan 4GB’ı gece geçerli 9GB internet, 750 dk, 1000 SMS ve interneti içinde Dergilik, BiP, fizy GNÇ Full 9GB Paketinde!

25 yaşının altındakiler için inanılmaz uygun bir kampanya hem internet yönünden hem de konuşma yönünden dolu dolu bir paket,ayrıca 1000 sms’de cabası.Eğer interneti biraz daha fazla kullanıyorsanız 45 TL’lik bu tarife kaçmaz.

Bu tarifeyi eğer aylık kullanımın 9 GB’ı geçmeyecekse ortalama 8-8.5 GB kullanıyorsan ve gençsen bu tarife tam da sana göre kesinlikle tavsiye ederiz.GNÇ Full 11 GB Tarifesi :

25 yaş ve altındaysan 5GB’ı gece geçerli 11GB internet, 1000dk, 1000 SMS ve interneti içinde Dergilik, BiP, fizy, GNÇ Full 11GB Paketinde!

25 yaşının altındakiler için inanılmaz uygun bir kampanya hem internet yönünden hem de konuşma yönünden dolu dolu bir paket,ayrıca 1000 sms’de cabası.Eğer interneti biraz daha fazla kullanıyorsanız 50 TL’lik bu tarife kaçmaz.

Bu tarifeyi eğer aylık kullanımın 11 GB’ı geçmeyecekse ortalama 10-10.5 GB kullanıyorsan ve gençsen bu tarife tam da sana göre kesinlikle tavsiye ederiz.

Evet şimdilik Turkcell üçlü paketleri ,Turkcell Faturasız Paketleri şimdilik tamamladık.Bu sayfa sürekli güncel tutulacak ve sizler için rehber niteliği taşımaya devam edecektir.

 

Uçuran 8GB Plus Paketi,Uçuran 10GB Plus Paketi,Uçuran 8GB Paketi,Uçuran 10GB Paketi,4,5G Salla Kazan Kampanyası,GNÇ Full 10 GB Kampanyası,GNÇ Full 8 GB Kampanyası,GNÇ Full 4 GB Kampanyası,GNÇ Full 2 GB Kampanyası,GNÇ Full 6 GB Kampanyası,Uçuran 4GB Paketi,Uçuran 2GB Paketi,Uçuran 6GB Paketi,Uçuran 3GB Paketi ve diğer güncel faturasız hazır kart tarifeler için tıklayın.
Ayrıca eğer ilginizi çekerse ve karşılaştırma yapmak isterseniz Vodafone Faturasız Tarifeler ve Türk Telekom Faturasız Tarifeler sayfamıza bakabilirsiniz.Her türlü sorunuzu,görüş ve önerilerinizi alttaki yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.Başkaca dikkatinizi çekerse diğer Turkcell hakkındaki yayınlarımıza bakabilirsiniz. Turkcell Faturalı Tarifeler,Turkcell Fatura sorgulama borç ödeme,Turkcell numaranın son dört hanesini değiştirme,Superonline Fatura Borç Sorgulama Ödeme

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir