Turkcell FATURASIZ PAKETLER 2017 – Hazır Kart

Turkcell 2017 yılında faturasız aboneler veya yeni Turkcelli olacak aboneler için oldukça uygun kampanyalar duyurdu.Hem bu kampanyaları tek sayfada birleştirelim,hem de tek tek inceleyelim istedik.Bu amaçla sadece 2017 yılı boyunca yeni aboneliklerde aktif edilebilecek paketleri seçim noktasında sizlere yardımcı olabilmek amacıyla bir araya getirdiğimizi belirtelim.Malumunuz faturasız paket demek hazır kart paketi demektir.İstediğiniz zaman bir Turkcell bayisinden hazır kart alabilirsiniz.Ancak alttaki paketlerden birini de aktif etmeniz gerektiğini unutmayın.Peki  Turkcell hazır kart kampanyaları,Turkcell faturasız paketler,Turkcell hazır kart tarifeleri,Turkcell faturasız tarifeler,Turkcell hazır kart paketleri,Turkcell faturasız 3 lü paketler vb. şekillerde oldukça yoğun bir şekilde aranan kampanyalar neler?İşte detaylar.

Turkcell Faturasız Tarifeler 2019 için en güncel linkimize tıklayın.Turkcell Faturasız Paketler , Turkcell Hazır Kart Kampanyaları 2017

Önce Haydi gel kampanyası ile başlayalım.Alttaki paketlerden birini seçen herkese 12 ay boyunca 1 GB internet hediye olarak sunulmaktadır.Yani aldığınız pakete extra 1 GB internet daha ekleniyor.

Peki bu kampanyadan kimler yararlanabiliyor?

Bu kampanyadan ,numarasını Turkcell’e taşıyanlar ve yeni hazır kart alanlar faydalanabiliyor.Şimdi asıl kampanyalarımıza geçelim.

 

 

1.Yeni Yıldız 1 GB Paketi :
Numarasını taşıyarak gelenler ve bireysel hazır kart alanlar faydalanabiliyor.1 GB internet,500 dk her yöne konuşma ve 1000 SMS sadece 20 TL.

 

 

 

2.Bol 1 GB Paketi :Numarasını taşıyarak ya da yeni bir hat alarak bireysel Hazır Kart’a gelenler için oldukça avantajlı bir paket. Her yöne 500 dakika konuşma, 2 GB internet, 1000 SMS, BiP (whatsapp gibi yeni nesil mesajlaşma) kullanımlarında geçerli 1 GB ekstra internet, Dergilik üyeliği ve Dergilik uygulamasında geçerli 5GB içeren Bol 1 GB Paketi sadece 23 TL.Bu arada belirtelim Dergilik uygulaması,Turkcell tarafından hayata geçirilen Türkiye’nin en büyük dergi platformu.Peki Dergilik uygulamasında hangi dergiler var?

Yaklaşık olarak tüm Türkiye’deki dergileri içeriyor.

 

 

3.Bol 2 GB Paketi : Yine bu paketten de numarasını Turkcelle taşıyanlar ve yeni hazır kartlılar faydalanabilir.Her yöne 750 dakika konuşma, 3 GB internet, 1000 SMS, BiP kullanımlarında geçerli extra 1 GB, Dergilik uygulamasında geçerli olmak üzere 5GB ekstra internet içeren Bol 2 GB Paketi ayda sadece 30 TL.

 

 

 

 

4.Bol 3 GB Paketi:Her yöne 750 dakika konuşma, 4 GB internet, 1000 SMS,  BiP kullanımlarında geçerli olmak üzere 1GB, dergilik uygulamasında geçerli 5GB internet içeren Bol 3 GB Paketi sadece 35 TL.

 

 

 

 

 

5.Sade 400 Paketi :Her yöne 400 dakika konuşma içeren sade 400 paketi sadece 17 TL.

 

 

 

Turkcell Hazır Kart Kampanyaları 2017,Turkcell Faturasız Paketler 2017 şimdilik bunlar.Ancak sürekli güncellleneceğini belirtelim.

Uçuran 8GB Plus Paketi,Uçuran 10GB Plus Paketi,Uçuran 8GB Paketi,Uçuran 10GB Paketi,4,5G Salla Kazan Kampanyası,GNÇ Full 10 GB Kampanyası,GNÇ Full 8 GB Kampanyası,GNÇ Full 4 GB Kampanyası,GNÇ Full 2 GB Kampanyası,GNÇ Full 6 GB Kampanyası,Uçuran 4GB Paketi,Uçuran 2GB Paketi,Uçuran 6GB Paketi,Uçuran 3GB Paketi ve diğer güncel faturasız hazır kart tarifeler için tıklayın.

Eğer dikkatinizi çekerse diğer Turkcell hakkındaki yayınlarımıza bakabilirsiniz,Turkcell Fatura sorgulama borç ödeme,Turkcell numaranın son dört hanesini değiştirme,Superonline Fatura Borç Sorgulama Ödeme.


3 thoughts on “Turkcell FATURASIZ PAKETLER 2017 – Hazır Kart

  1. Turkcell 3 lü paketlerin biraz daha inmesi durumunda alacam,yoksa telekom 3lü paketlerden alacam,al sana müşteri yorumu fiyatları düşür turkcell

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir