Türk Telekom’dan Müşterilerine Yılların Hediyesi Kampanyası 2018

Türk Telekom’dan 2018 yılında bir yenilik daha.Türk Telekom Faturalı müşterilerine Türk Telekom Mobil müşterisi oldukları yıl toplamının 3 katı kadar GB internet hediye ediyor.Örnek olarak 3 yıllık abonesiniz ,9 GB internet hediye.Üstelik ücretsiz.Sözü fazla uzatmadan kampanyanın detaylarına bakalım.
Türk Telekom, Faturalı Mobil müşterilerine müşterisi olduğu yıl toplamının 3 katı kadar GB hediyesi Kampanyası

Türk Telekom tarafından lansmanı yapılan kampanyanın ismi Yılların Hediyesi Kampanyası.Türk Telekom vefalı müşterilerini unutmayarak yıllardır beklenen o kampanyayı duyurdu.Kampanya tamamen ücretsiz,ancak kampanyadan faydalanabilmek için kayıt olmak gerekli.

Peki Kampanyaya nasıl kayıt olabilirsiniz?

Kampanyaya 2 şekilde kayıt olabiliyorsunuz.1. Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden Cep telefonu numaranızı ve *952# tuşlayarak elde ettiğiniz şifre ile girip anında onay verip kampanyaya dail olabiliyorsunuz.2. ise telefonunuzun SMS uygulamasına girip YILLAR yazıp 5555’e SMS atmanız yeterli.Otomatik olarak kaç yıldır Türk Telekom Faturalı Mobil müşterisi iseniz hesaplanıyor ve anında SMS ile aldığınız hediye GB miktarını öğrenebiliyorsunuz.Örneğin 5 yıldır Türk Telekom Faturalı Mobil müşterisi iseniz 5×3=15 GB internet paketi anında hediye ediliyor.

Peki Hediye İnterneti ne kadar sürede kullanmam gerek?

Hediye internetleri 3 fatura dönemi içerisinde eritebilirsiniz.

Bol GB’lar.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir