TÜRK TELEKOM AVEA FATURASIZ Tarifeler 2018

Türk Telekom 2018 faturasız tarifeleri tek sayfada bulabilmeniz için bu sayfayı oluşturduk.Bu sayfa her zaman güncellenmektedir.Alt sayfalarda 2018 yılına ait tarifeler ve halihazırda devam eden 2017 tarifeleri de yer almaktadır.Türk Telekom Faturasız Paketler için tıklayınız.

Dönüşüm Festivali Paketi :

Paket İçeriği Kampanyalı Paket İçeriği Paket Ücreti
Dönüşen 2GB
Her Yöne
1000 DK ve 1000 SMS
2GB
Her Yöne
1000 DK
3GB
27 TL*
Dönüşen 4GB
Her Yöne
1000 DK ve 1000 SMS
4GB
Her Yöne
1000 DK
5GB
32 TL*
Dönüşen 6GB
Her Yöne
1000 DK ve 1000 SMS
6GB
Her Yöne
1000 DK
7GB
38 TL*
Dönüşen 8GB
Her Yöne
1000 DK ve 1000 SMS
8GB
Her Yöne
1000 DK
9GB
44 TL*
Dönüşen 10GB
Her Yöne
1000 DK ve 1000 SMS
10GB
Her Yöne
1000 DK
11GB
50 TL*

Kampanya Detayları : 

  • Son 30 gün içersinde Dönüşüm Festivali Portföyüne NA veya NT yolu ile gelen aboneler ve içerden Dönüşüm Festivali portföyüne geçiş yapan mevcut müşteriler SMS’lerini GB’a dönüştürebilirler.
  • Müşterilerimiz, Dönüşüm Festivali portföyündeki paketlerden birine kayıt yaptıktan sonra, 3 gün içerisinde “DONUSTUR” yazıp 5555’e SMS atarak bu faydadan ücretsiz olarak yararlanabilirler.
  • Dönüştürme faydası için ilk 3 gün içerisinde 100 sms’den fazla harcayan müşteriler, o ay için dönüşüm kampanyasından faydalanamazlar.
  • Müşterilerimizin SMS’siz dönemde attığı tüm SMS’ler her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
  • Dönüştürme faydası kapsamında sunulan ilave 1 GB cepten internetin geçerlilik süresi, paket bitiş tarihine kadardır.
  • Dönüştürme faydası, bir sonraki paket döneminde yenilenmeyecektir. SMS’lerini GB’a dönüştürmek isteyen müşterilerimizin, bir sonraki paket döneminde, tekrardan “DONUSTUR” yazıp 5555’e SMS atması gerekecektir.
  • Dönüştürme faydası iptal edilemez. Bir sonraki paket dönemine kadar SMS’ler GB’a dönüşmüş olur ve geri alınamaz. Bir sonraki paket yenileme döneminde, SMS’li paket yüklenir.
  • Dönüştürme faydası kapsamında verilen ek 1GB data kullanımı yalnızca yurt içi kullanımlarda geçerli olacaktır.
  • Kampanyadan faydalanabilmek için aboneler, SMS göndererek ya da müşteri hizmetlerini arayarak talepte bulunabilecektir. Kampanya kaydının başarı ile tamamlanmasının ardından abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili kampanya kapsamında sunulan fayda kullanılabilecektir. Kampanya kaydının başarısız olması durumunda abonelere SMS ile bilgi verilecektir.
  • Kampanya kapsamında sunulan faydalar başka bir hatta transfer edilemeyecek ve 3. kişilere devredilmeyecektir.
 • İnternet hakkının sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlanan başka data paketi ya da data faydası yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde ön ödemeli hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere numara taşınması, abonenin ön ödemeli hattan faturalı hatta geçiş yapması halinde verilen data hakkı iptal edilecektir.
 • Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.

Üçlü Paketler :Üçlü paketlere dahil tarifeler altta.

 

 

 

 

 

Rakipsiz 2 GB Paketi :

Her cebe uyan Rakipsiz Paketler! Rakipsiz 2GB Paketi’nde tam 2 GB Cepten İnternet, Her Yöne 500 DK ve Her Yöne 1000 SMS sadece 23 TL!

Paket Bilgisi

Rakipsiz 2GB Paketi ile tam 2GB Cepten İnternet, Her Yöne 500 DK ve Her Yöne 1000 SMS sadece 23 TL!

RAKIPSIZ2GB yazıp 5555’e SMS gönderin, Rakipsiz 2GB Paketi’niz cebinize gelsin!

Rakipsiz 2GB Paketi’nden hemen faydalanmak için faturasız Fenercell, GSMobile, BURSASPORCELL veya KONYASPORCELL Şampiyon tarifelerinde olmanız yeterli!

Hala müşterimiz değilseniz, sizi en yakın İletişim Merkezi’mize bekliyoruz.

 

Rakipsiz 4 GB Paketi :

Her cebe uyan Rakipsiz Paketler! Rakipsiz 4GB Paketi’nde tam 4 GB Cepten İnternet, Her Yöne 500 DK ve Her Yöne 1000 SMS sadece 30 TL!

Paket Bilgisi

Rakipsiz 4GB Paketi ile tam 4GB Cepten İnternet, Her Yöne 500 DK ve Her Yöne 1000 SMS sadece 30 TL!

RAKIPSIZ4GB yazıp 5555’e SMS gönderin, Rakipsiz 4GB Paketi’niz cebinize gelsin!

Rakipsiz 4GB Paketi’nden hemen faydalanmak için faturasız Fenercell, GSMobile, BURSASPORCELL veya KONYASPORCELL Şampiyon tarifelerinde olmanız yeterli!

Hala müşterimiz değilseniz, sizi en yakın İletişim Merkezi’mize bekliyoruz.

Mobilist 5GB Paketi :

Türk Telekom Mobil Online İşlemler Merkezi’ne gelenlere 5 GB cepten internet, yurt içi her yöne 250 DK ve her yöne 1000 SMS sadece 25 TL!

Paket Bilgisi

Mobilist 5GB Paketi ile tam 5GB cepten internet, her yöne 250 DK ve her yöne 1000 SMS sadece 25 TL!

Bu özel pakete sadece Türk Telekom Mobil Online İşlemler Uygulaması üzerinden kayıt olabilirsiniz. Mobil uygulamayı indirin, giriş yapın, siz de faydalanın!

Pakete Ek Aylık İnternet Paketleri :

Paketine ek olarak aylık çok avantajlı cepten internet paketleri!

Paket Bilgisi

Şimdi herşey dahil paket kullananlara Aylık Ek İnternet Paketleri!

Eğer herşey dahil paket kullanıyorsanız ve ek internet ihtiyacınız varsa hemen siz de ihtiyacınıza uygun bir paket seçerek dilediğiniz kadar cepten internete bağlanın! ​​​​​

Aylık Selfy 1 GB Ek İnternet Paketi EKINTERNET yaz 4545’e gönder. 5 TL
1 GB Ek İnternet Paketi AYLIK EK 1GB yaz 5555’e gönder. 12 TL
2 GB Ek İnternet Paketi EK2GB yaz 5555’e gönder. 15 TL
4 GB Ek İnternet Paketi EK4GB yaz 5555’e gönder. 19 TL
8 GB Ek İnternet Paketi AYLIK EK8GB yaz 5555’e gönder. 35 TL
4.5G Hızında Aylık 1 GB İnternet Paketi 4.5G 1GB yaz 5555’e gönder. 5 TL
4.5G Hızında Aylık 4 GB İnternet Paketi 4.5G 4GB yaz 5555’e gönder. 10 TL
Yaz Ek 1 GB Paketi YAZ EK1GB yaz 5555’e gönder Ücretsiz
Yaz Ek 2 GB Paketi YAZ EK1GB yaz 5555’e gönder Ücretsiz

Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları :

 • Aylık 1 GB Ek İnternet Paketi’nin 8 TL olan fiyatı 31. 10.2017 tarihinde güncellenerek 12 TL olmuştur.
 • Aylık 2 GB Ek İnternet Paketi’nin 10 TL olan fiyatı 31. 10.2017 tarihinde güncellenerek 15 TL olmuştur
 • Aylık 1 GB Ek İnterneti Paketi, Aylık 2 GB Ek İnternet Paketi, Aylık 4 GB Ek İnternet Paketi ve Aylık 8 GB Ek İnternet Paketi’nden; Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Hemşerim ve Faturasız Jet tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerindeki müşteriler ve BIMCELL, POCELL, PTTCELL, Teknosacell haricindeki Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeki müşterilerden aşağıdaki şartları sağlayanlar yararlanabilecektir.
 • Aylık 1 GB Ek İnterneti Paketi, Aylık 2 GB Ek İnternet Paketi, Aylık 4 GB Ek İnternet Paketi ve Aylık 8 GB Ek İnternet Paketi’nden, 1 GB ve üzerinde internet faydasına sahip her şey dahil paketlerden birine son 30 gün içinde kayıt olan müşteriler faydalanabileceklerdir. Diğer bir ifade ile belirtilen her şey dahil paketlere son 30 gün içinde kayıt olan aboneler bu süre zarfında ilgili paketi iptal etmiş olsa bile belirtilen ek internet paketlerinden yararlanabilecektir.
 • Paket ücretlerine KDV ve ÖİV dahildir.
 • Paket kapsamında yurtiçinde internet apn üzerinden yapılacak veri yükleme ve veri indirme işlemleri için internet kullanım hakkı sunulacaktır.
 • Paket aşımı durumunda cepten internet paket aşımları 2KR/100KB ile ücretlendirilecektir
 • Paket kapsamında sunulan kullanım hakları üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez ve paket kullanım süresi içerisinde kullanılmaması halinde silinir.
 • AVEA, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paketler kapsamında sunulan ücretsiz data hakları internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
 • İnternet hakkının sona ermesinin ardından, müşterinin üzerinde başka paket yoksa mevcut tarifesi için geçerli fiyatlar üzerinden ücretlendirilecektir.
 • AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • 1 GB Ek İnternet Paketi, 2 GB Ek İnternet Paketi, 4 GB Ek İnternet Paketi, 8 GB Ek İnternet Paketi ve 4.5G Hızında Aylık İnternet Paketleri kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 29 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır.

2017 yılına özgü Avea’lı olmayanlar için Avea‘nın yeni adıyla Türk Telekom Mobil‘in inanılmaz avantajlı tarifleri oldu.Oldukça uygun kampanyaları kapsayan paketler için yüz binlerce kullanıcı Türk Telekom mağazalarına akın etti.Bol GB’lı İnternet + Her Yöne konuşma + Her yöne SMS gibi hepsi dahil paketleri sizler için derledik.Ünlü bir teknoloji eleştirmeni, bu tarifeler bundan 1 yıl önce müşterilere sunulsaydı bugün herkes Türk Telekomlu olurdu,demişti.Oldukça hesaplı bu tarifelerden birini seçeceğinize açıkçası eminiz.Sadece 2017 yılına özel Türk Telekom Faturasız Tarifeler 2017,Avea Faturasız Tarifeler 2017 hakkındaki detaylar altta.Türk Telekom Avea Faturasız Tarifeler,Paketler,Kampanyalar 2017 Detayları

Avea herşey dahil 2017 paketlerinin adlarını alttaki afişteki gibi topladık.

 

Şimdi bu paketlerin detaylarına geçelim.

 1. Türk Telekom Survivor Paketi :                                                                                   Ayda sadece 35 TL’ye ,her yöne 1000 dakika konuşma,her yöne 1000 SMS,4GB mobil internet,1 yıl ücretsiz Tivibu giriş paketi ve Türk Telekom Müzik Premium üyelik fırsatına sahip oluyorsunuz.Ayrıca Survivor yarışması için aylık 5 adet ücretsiz oy hakkı ve Survivor yarışması için çok özel içeriklere sahip olacaksınız.

Paketten yalnızca Türk Telekom Mobil bireysel faturasız TV8 tarifesinde olanlar yararlanabildiği için ilk önce TV8 Tarifesi’ne kaydolmanız gerekiyor.

Faturasız bireysel TV8 Tarifesine, yeni hat aktivasyonu ve numara taşıma ile geçiş için Türk Telekom mağazalarına uğrayabilirsiniz. Avea’lı olanlar için SMS ile geçiş yapmak için Türk Telekom mobil bireysel faturasız hattınızdan TV8 yazarak 5555’e ücretsiz SMS göndererek Faturasız bireysel TV8 tarifesine geçmiş olursunuz.

Survivor Paketi’nin aylık ücreti, son 30 gün içerisinde numara taşıma ve yeni hat tesisi yaparak gelenler için 35 TL, mevcut Türk Telekom mobil faturasız tarifelerdekiler içinse 39 TL’dir.

Eğer Avealı değilseniz bu paketten yararlanmak için hemen Türk Telekom bayisine başvurun.Eğer avea’lıysanız SURVIVOR yazıp 5555’e mesaj atmanız yeterli.Başvurunuz anında değerlendirilip süreç başlıyor.İstediğiniz kalan bilgilerinizi KALAN SURVIVOR yazıp 5555’e mesaj atarak anında öğrenebilirsiniz.Paketin başvuru süresi 2017 yılı genelidir.

 

2. Rakipsiz 4 GB Tarifesi :

Öncelikle bu tarifenin tek şartı var.O da tuttuğumuz takımların adlarını kapsayan FENERCELL,BURSASPORCELL,GSMobile,KONYASPORCELL tarifelerinden birine geçmeniz yeterli.Her yöne 500 dakika konuşma,her yöne 1000 sms hakkı ve cepten 4 GB internet sadece 25 TL. Kaydolmak için cep telefonunuzdan RAKIPSIZ4GB yazıp 5555’e gönderin.

BİMcell, POCELL, Pttcell ve Teknosa Mobil tarifelerinden faturasız Fenercell, GSMobile, BURSASPORCELL ya da KONYASPORCELL Şampiyon Tarifeleri’ne geçerek pakete kayıt olmak isteyen müşteriler Rakipsiz 4GB Paketi’nden aylık 30 TL’ye yararlanabileceklerdir. Yine bu paketinde başvurusu süreci 2017 yılı içerisinde olmalıdır.

 

3. Türk Telekom O Ses Türkiye Paketi :

O ses Türkiye yarışmasının özel içeriklerine erişme imkanı ,Türk Telekom Müzik Premium Üyelik imkanı,12 ay boyunca ücretsiz TivibuGo giriş paketi ,O ses Türkiye yarışmasında aylık 5 adet ücretsiz SMS hakkı,her yöne 1000 dakika konuşma,her yöne 1000 SMS ,cepten 4 GB internet sadece 35 TL.

Paketi alabilmek için mobil bireysel faturasız O Ses Türkiye Tarifesi’nde olmak gereklidir.

O Ses Türkiye Paketi’ne katılmak için faturasız mobil bireysel hattınızdan O SES yazıp 5555’e SMS göndermeniz gerekiyor. Talebiniz değerlendirilecek ve en kısa sürede SMS ile bilgi verilecektir.

Kalan bilgilerinizi sorgulamak için KALAN OSES  yazıp 5555’e göndermeniz yeterli.

Yine üstteki tarifeler gibi tarifenin başvuru geçerlilik süresi 2017’dir

 

 

 

4.Dolu 3 GB Tarifesi :

Türk Telekom Dolu 3 GB tarifesinde her yöne 750 dakika konuşma,her yöne 1000 SMS,cepten 3 GB internet sadece 27 TL.Başvuru yapmak için DOLU3GB yazıp 5555’e mesaj göndermeniz yeterli.

Dolu 3GB Paketi’nin fiyatı, son 30 gün içinde yeni Türk Telekom Mobil hatttı alarak veya numara taşıma yaparak gelen müşteriler için aylık 27 TL, mevcut Avea müşterileri için aylık 30 TL’dir.

BİMcell, POCELL, Pttcell ve Teknosa Mobil tarifelerinden Avea faturasız tarifelerine gelerek pakete kayıt olmak isteyen müşteriler Dolu 3GB Paketi‘nden aylık 30 TL’ye yararlanabilecek ve ay sonu paketin içinde kalanlar bir sonraki aya devretmeyecektir.KALAN DOLU3GB yazıp 5555’e SMS göndererek kalan bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

 

5.3 Ay Rahat 10 GB Paketi : Her yöne 1000 dakika konuşma,her yöne 1000 sms ve koskoca bir internet paketi tam olarak 10 GB.3 Ayda bir sadece 59 TL.Yani aylık tam olarak 20 TL.Avea 20 Tl’lik bu paket az konuşan internete ihtiyaç duyanlar için oldukça ekonomik.

3 Ay Rahat 10 GB Paketi 90 günlük olup fiyatı sadece 59 TL.

Pakete kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığı ile rahatlıkla yapılabilir.

Paket kapsamındaki konuşma,sms ve internetin geçerlilik süresi 90 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinmektedir.

Faydaların 3. şahıslara transferi olmayacaktır.

Paketinizde kalan dakika,smsm ve internet faturasız hatlar için KALAN RAHAT10GB yazıp 5555’e ücretsiz sms göndererek öğrenebilirsiniz.

Avea Faturasız Tarifeler 2017 yılında yine yüz binlerce aboneye hitap edecek Avea diğer operatörlere fark atacak gibi görünüyor.03.07.2017 tarihi itibariyle Türk Telekom Mobil Faturasız tarifeler alttaki gibi kategorize edilmiş.

29.07.2017 tarihinde yayınlanan Türk Telekom Faturasız Coşturan Tarife paketi alttadır.

Kampanya kapsamında ,Faturasız Coşturan 3 GB Paketi detayları şöyle : Her yöne 500 dakika konuşma,her yöne 1000 SMS mesajlaşma,3GB internet ,artı 1 GB internet hediye,yeni müşterilere ayda 19 TL,mevcut müşterilere 25 TL olarak fiyatlandırılmış.

Türk Telekom Yaz Festivali Paketler ( 30.07.2017 lansman tarihi )

1.Yaz Festivali 2 GB Tarifesi :

Bu tarifede 2 GB cepten internet,her yöne 1000 dakika konuşma,her yöne 1000 SMS ayda sadece 28 TL olarak ücretlendirilmiş.Eğer taahhüt vermezseniz ayda 38 TL olarak ücretlendirlmekte.İnternet bittiğinde 250MB / 7 TL olarak ücretlendiriliyor.Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt vermeniz gerekiyor. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555‘e SMS gönderdiğiniz anda taahhüt sağlanmış oluyor.Hemen kampanyaya geçmek için FESTIVAL 2GB yazıp 5555‘e göndererek, Türk Telekom mağazalarına gelerek, Türk Telekom Mobil Online İşlemler veya 444 1 444 müşteri hizmetleri aracılığı ile Yaz Festivali 2GB tarifesine rahatlıkla geçiş yapabilirsiniz.

2.Yaz Festivali 4 GB Tarifesi :

Bu tarifede 4 GB cepten internet,her yöne 1000 dakika konuşma,her yöne 1000 SMS ayda sadece 34 TL olarak ücretlendirilmiş.Eğer taahhüt vermezseniz ayda 44 TL olarak ücretlendirlmekte.İnternet bittiğinde 250MB / 7 TL olarak ücretlendiriliyor.Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt vermeniz gerekiyor. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555‘e SMS gönderdiğiniz anda taahhüt sağlanmış oluyor.Hemen kampanyaya geçmek için FESTIVAL 4GB yazıp 5555‘e göndererek, Türk Telekom mağazalarına gelerek, Türk Telekom Mobil Online İşlemler veya 444 1 444 müşteri hizmetleri aracılığı ile Yaz Festivali 4GB tarifesine rahatlıkla geçiş yapabilirsiniz.

3.Yaz Festivali 6 GB Tarifesi : 

Bu tarifede 6 GB cepten internet,her yöne 1000 dakika konuşma,her yöne 1000 SMS ayda sadece 39 TL olarak ücretlendirilmiş.Eğer taahhüt vermezseniz ayda 49 TL olarak ücretlendirlmekte.İnternet bittiğinde 250MB / 7 TL olarak ücretlendiriliyor.Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt vermeniz gerekiyor. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555‘e SMS gönderdiğiniz anda taahhüt sağlanmış oluyor.Hemen kampanyaya geçmek için FESTIVAL 6GB yazıp 5555‘e göndererek, Türk Telekom mağazalarına gelerek, Türk Telekom Mobil Online İşlemler veya 444 1 444 müşteri hizmetleri aracılığı ile Yaz Festivali 6GB tarifesine rahatlıkla geçiş yapabilirsiniz.

 

4.Yaz Festivali 8 GB Tarifesi :

Bu tarifede 8 GB cepten internet,her yöne 1000 dakika konuşma,her yöne 1000 SMS ayda sadece 44 TL olarak ücretlendirilmiş.Eğer taahhüt vermezseniz ayda 54 TL olarak ücretlendirlmekte.İnternet bittiğinde 250MB / 7 TL olarak ücretlendiriliyor.Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt vermeniz gerekiyor. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555‘e SMS gönderdiğiniz anda taahhüt sağlanmış oluyor.Hemen kampanyaya geçmek için FESTIVAL 8GB yazıp 5555‘e göndererek, Türk Telekom mağazalarına gelerek, Türk Telekom Mobil Online İşlemler veya 444 1 444 müşteri hizmetleri aracılığı ile Yaz Festivali 8GB tarifesine rahatlıkla geçiş yapabilirsiniz

Güncel Avea Faturasız Tarifeler 2017-2018,diğer adıyla Türk Telekom Mobil Faturasız Tarifeler için tıklayın.
Daha önceki makalelerimizden Avea fatura sorgulama borç ödeme ,Avea 4GB tarifesi,Avea güncel fatura ve kalan bilgisi öğrenme,Avea otomatik fatura ödeme talimatı verme ve iptal ,Avea Faturalı Paketler ,Vodafone Faturasız Tarifeler 2017 ,Vodafone Faturalı Tarifeler 2017,Turkcell Faturasız Tarifeler 2017 işlemleri için konu başlıklarımıza tıklayabilirsiniz.15 thoughts on “TÜRK TELEKOM AVEA FATURASIZ Tarifeler 2018

 1. avea faturasız tarifeler 2017 yılının sonuna kadar geçerli değil mi?
  çünkü hemen başvurumu yapacam bilgi verirmisiniz

  1. Hayır,3 ay boyunca bir kere 10 GB internet paketi sunuluyor,yani ayda 3.33 GB gibi bir ortalama diyebiliriz Saadet Hanım.

 2. 2 kızımı da aveya geçirdim,eşim zaten avea da bi ben kaldım o da cihaz almıştım,kesinlikle en güzel ve en ucuz gsm operatoru

  1. Merhaba Doza;
   Bu internet sayfası üzerinden işlem yapılmıyor ancak Mobil her yöne tarifesini iptal etmek için 444 1 444 çağrı merkezini arayabilir veya herhangi bir Türk Telekom bayisine giderek iptal ettirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir