Türk Telekom 4.5G Mobil Wifi – Taşınabilir Modem Fiyatları 2019

Türk Telekom vınn fiyatları ve kampanyalarını ,genelde altyapısı olmayanlar,seyahat edenler,her yerde internetim olsun diyenler merak ediyor.Bizde sizler için 2019 Türk Telekom vınn fiyatlarını sizler için derledik.
Öncelikle Mobil Wifi hakkında kısaca bilgi verelim.

Cep telefonuna benzer boyutlarda bir cihaz,içerisinde yine cep telefonları  gibi 2000mAh-4500mAh güce sahip bataryası olan ve 4,5G sim karta sahip olan cep telefonuna benzeyen ancak aslen uydudan aldığı internet datasının dağıtımını yapan aktif bir modem.

Türk Telekom’a gittiğinizde size az sonra detaylarını altta vereceğimiz paketlerden birini seçtiğiniz ve işlemlerinizi bitirdiğiniz zaman size alttaki gibi bir kutu verirler.

Gördüğünüz gibi üzerinde “Türk Telekom 4.5G Mobil Wifi” yazıyor ve alt sağ köşede 4.5 G teknolojisine sahip sim karta uyumlu olduğu görünüyor.Kutuyu açtığınızda da alttaki gibi bir cihazla karşılaşıyorsunuz.

Üzerinde 4 sembol renkli ledlerle aktif olup olmadığını kullanıcıya gösteriyor.Evet bu kısa ve özetleyici bilgiden sonra Türk Telekom Mobil Wifi 2019 Fiyatları Kampanyaları kısmına geçelim.

Türk Telekom Mobil Wifi 2019 Fiyatları Kampanyaları

Öncelikle şunu belirtelim ,Türk Telekom Mobil Wifi Modem hizmetinin 2 kampanyası mevcut.10Gb ve 20 Gb paketleri dışında henüz yüksek paketleri şimdilik göremiyoruz,ancak ilerleyen dönemlerde öngörümüze göre 1 Tb – 2 Tb ‘a kadar yüksek paketler çok uygun fiyatlardan kullanıcılara sunulacaktır.Geçelim kampanyamıza:

Türk Telekom tarafından bu kampanyaların lansmanı alttaki gibi yapıldı:

Aynı anda ister bilgisayardan ister telefondan isterse de tabletinden internet kullanmak isteyenlerin Türk Telekomlu olmak için bir nedeni var!

4.5G Teknolojisi ile yüksek hızda bağlantı sunan Türk Telekom Mobil Wifi tarifelerini, wifi özellikli modemler ile kullanarak internet keyfini sevdiklerinizle birlikte doyasıya yaşayın!

Tarife Bilgisi

25TL’den başlayan fiyatlarla Türk Telekom Mobil Wifi tarifeleri ile dilediğiniz yerden internetin keyfini yaşayabilirsiniz. 5GB, 10GB veya 20GB modemli/modemsiz teklif seçenekleri ile ihtiyacınıza uygun tarifelere gelerek dilediğiniz zaman özgürce bilgisayarınızdan, tabletinizden, telefonunuzdan ya da aynı anda birden fazla cihazınızdan da internete erişebilirsiniz.

Paket aşımında, her 1GB 9TL olarak ücretlendirilecek olup, toplam paket aşım ücreti 45TL’ye ulaştığında data aşımı ücretlendirilmeyecek ve internet hızı 1 kbps’ye düşecektir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir