TTNET Taahhütsüz İnternet Kampanyaları

Türk Telekom PSTN(Sabit Telefon)’li hem PSTN’siz internet erişimini alt yapısı olan her yerde sağlamaktadır.Ancak Adsl(Telefonlu internet) veya Ndsl(Yalın internet) paketlerinin tamamına yakını taahhütlüdür.Peki taahhütsüz internet erişimini sağlayabilir miyim?,diyorsanız evet rahatlıkla sağlayabilirsiniz.Hadi taahhütsüz TTNET İnternet kampanyasının yani HAZIRNET‘in detaylarına bakalım.
Taahhütsüz İnternet TTNET HAZIRNET

Hazırnet;günlük kullanımında gece 03:00 – yine gece 02:59 saat aralığı baz alınmaktadır.Günlük paket ücretinde belirtilen fiyatlara %18 Katma Değer Vergisi (KDV) ve %5 Özel İletişim Vergisi(ÖİV) dahildir,yani ekstra ücret yoktur. Paket ücretlerine ilk bağlantı ücreti tek seferlik dahildir. Günlük (03:00 – 02:59 arasında) sınırsız internet kullanımı sadece 5 TL dir. Söz konusu ücret her kullanım yapılan gün için geçerlidir,kullanılmayan günlerde ücret yansımaz. Bağlantı ücreti ve Aylık paket ücreti Hazırnet Hediyesidir. Yalın İnternet yani telefonsuz  HAZIRNET tarifesinden yararlanılması durumunda Yalın internet aylık erişim ücreti tüm vergiler dahil 18 TL olarak faturalandırılır. Ayrıca mevcut sabit telefon abonesi değil ise Yalın İnternet Devre Hazırlama Ücreti (1 defalık tüm vergiler dahil peşin sadece 10 TL); sabit telefon abonesi ise Yalın İnternet aylık erişim ücreti (tüm vergiler dahil 18 TL) faturalandırılır. Alo Paket ile HAZIRNET tarifesinden yararlanılması durumunda Alo Paket aylık sabit erişim ücreti tüm vergiler dahil 18 TL olarak fiyatlandırılır. Ayrıca mevcut sabit telefon abonesi değil ise 1 defaya mahsus olarak tüm vergiler dahil 16 TL Alo Paket bağlantı ücreti; sabit telefon abonesi ise 1 defaya mahsus olarak tüm vergiler dahil 16 TL Alo Paket Geçiş Ücreti faturalandırılır.HAZIRNET tarifesindeki aboneler diledikleri zaman evde internet hizmeti içerisinde satışa açık olarak ADSL, ULTRANET, HİPERNET ve FİBERNET paketlerine geçebilirler,detaylı bilgiye ofislerden veya 444 1 444 üzerinden erişilebilir. Yalın İnternet olarak HAZIRNET tarifesindeki müşteriler de satışa açık olan Yalın İnternet, Yalın ULTRANET, Yalın HİPERNET paketlerine geçebilirler. Standart paketlere geçişlerde abonelerden ilk bağlantı ücreti alınmamakta, ayrıca müşterilerimiz evde internetin sunduğu avantajlı kampanyalardan da yararlanabilmektedirler.

 
  

Türk Telekom Tivibulu Hepsi Dahil Paketi,TTNET İnternet Kampanyaları 2017,TTNET arıza,Avea Faturasız Paketler,Avea Faturalı Tarifeler,Avea Fatura Ödeme,Türk Telekom Sabit Telefon Fatura Ödeme,TTNET Fatura Ödeme ,Telefon Arıza ,Tivibu Paketleri ,Türk Telekom Taksitli Lenovo ideapad Notebook,Selfy Evde İnternet Kampanyası,Selfy Turuncu Tarifeler ,Türk Telekom Dört Mevsim Kampanyası ,İndirimin Kralı Kampanyası Türk Telekom,Turkcell için Turkcell Faturasız Paketler,Turkcell Faturalı Paketler,Turkcell Numaranın Son Dört Hanesini Değiştirme,Turkcell Fatura Ödeme,Superonline Fatura Ödeme,Superonline Yalın İnternet,Superonline Arıza,Superonline Muhteşem 3lü Kampanyası Vodafone için Vodafone Fatura Ödeme,Vodafone Faturasız Tarifeler,Vodafone Yalın İnternet,Vodafone Numaranın Son Dört Hanesini Değiştirme  ilginizi çeken başlıklara tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir