TTNET İnternet KAMPANYALARI 2017

2016 yılında TTNET‘i  bünyesine alarak Türk Telekom çatısı altında yeni adının Türk Telekom internet olduğunu baştan belirtelim.Ama hala piyasa ismi TTNET olarak geçtiği için bu kampanya sayfamızda ismini bu şekilde kullanacağız.Evet 2016 yılında TTNET’in inanılmaz kampanyaları oldu ancak ilk kez ilk ay ücretsiz TTNET kampanyası 2017 yılına özel oldu.Özellikle TTNET Bizden kampanyasında ilk ay fatura ödemiyorsunuz.2. ayın faturasını 3. aydan itibaren ödemeye başladığınız için ilk 2.5 ay bu hususta kafanız rahat.

TTNET internet kampanyaları 2017,Türk Telekom İnternet Kampanyaları 2017,Türk Telekom İnternet Paketleri detaylarına geçelim.Altta belirttiğimiz tüm kampanyalarda ilk ay ücretsiz bu ayrıntıyı da belirtmiş olalım.İşte o muhteşem kampanyalar. 

TTNET İnternet Kampanyaları 2017 Detaylar

Online olarak ve TTNET Çağrı Merkezini arayarak başvuranlara özel olarak sunulan kampanya ile başlayalım.TTNET bizden kampanyası ilk ay ücretsiz olarak müşterilere fiber hızlı İnternet sağlayan bir kampanya.Limitsiz fiber internet ilk ay ücretsiz olarak sadece 56,90TL olarak fiyatlandırılmış.Ancak ofis veya bayilere uğrarsanız daha yüksek ücretlendiriliyor ve ilk ay ücretsiz değil.Eğer TTNET İnternet abonesi değilseniz bu fırsattan özellikle yararlanmanızı ve kampanya sona ermeden değerlendirmenizi tavsiye ederiz.Bu kısa kampanyaya değindikten sonra tüm TTNET İnternet 2017 kampanyaları detaylarına geçelim.Bu kampanyalarda da ilk ay fatura alınmayacak.

HİPERNET Limitsiz 100 GB + Alo Konuştukça Öde Paketi : Üstteki afişte ilk sırada da göreceğiniz gibi bu pakette 24 Mbps internet hızı Adil Kullanım Kotası sınırı 100 GB ve sadece konuştukça fatura yazan Telefon paketi sadece 69.90 TL olarak fiyatlandırılmış.Bu pakette dikkat edilmesi gereken husus Hipernet olarak adlandırılması ve bunun bakır hat üzerinden desteklenmesi.

FİBERNET Limitsiz 100 GB + Alo Konuştukça Öde Paketi : Yine afişteki 2. sırada da görünen bu pakette 24 Mbps internet hızı ,Adil kullanım kotası sınırının 100 GB olması ve yine sadece konuştukça öde paketi sadece 71.90 TL olarak fiyatlandırılıyor.Burada dikkat edilmesi gereken husus ise Fiber internet olması.Yani alt yapınızın fiber üzerinden getirilmesi.

Not: Bulunduğunuz adresin alt yapısını öğrenmek için Türk Telekom Fiber Nerede başlıklı yazımıza tıklayın.

FİBERNET/HİPERNET Limitsiz 50 GB + Alo Konuştukça Öde Paketi : Bu pakette bulunduğunuz lokasyondaki alt yapı eğer fiber alt yapıysa fiber üzerinden eğer bakır alt yapıysa bakır alt yapıdan bu hizmeti alacağınızı belirtiyor.Bu pakette yine 24 Mbps’lık bir internet hızı sağlanıyor ancak Adil kullanım kotası sınırınız 50 GB ‘a indiriliyor.Adil kullanım kotası sorgulama başlıklı yazımızdan TTNET Kota Sorgulama işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz.Ayrıca yine Alo konuştukça öde paketi de dahil sadece 62.90 TL.

FİBERNET/HİPERNET Limitsiz 35 GB + Alo Konuştukça Öde Paketi : Bu pakette üstteki paket gibi alt yapınıza göre şekillenebiliyor.Adil kullanım kotası 35 GB’a inerken hızınız yine 24 Mbps olarak veriliyor.Alo konuştukça öde paketi de dahil sadece 56,90 TL.

ULTRANET Limitsiz 100 GB + Alo Konuştukça Öde Paketi : Bu pakette Ultranet ismi geçiyor.Bu şu anlama geliyor: ister Adsl ister Vdsl müşterisi olabileceğiniz anlamına geliyor ki tartışmasız olarak VDSL İnternet Adsl internet ‘e göre çok teknolojik üstünlüğe sahip.Ayrıca bu pakette 24 saat kesintisiz internet hizmet garantisi veriliyor.Bu pakette 16 Mbps’lık bir internet hızı sağlanırken 100 GB adil kullanım kotası sınırına sahip.Yine tüm paketlerde olduğu gibi Alo konuştukça öde paketi de dahil sadece 71.90 TL olarak fiyatlandırılıyor.

ULTRANET Limitsiz 50 GB + Alo Konuştukça Öde Paketi :Bu pakette yine 24 saat kesintisiz hizmet garantisi vermekte.16 Mbps internet hızı, 50 GB adil kullanım kotası sınırı ve Alo konuştukça öde paketi ile beraber 62.90 TL‘den fiyatlandırılıyor.

NET LİMİTSİZ 50 GB + Alo Konuştukça Öde Paketi :Bu pakette internet hızı 8 Mbps olarak veriliyor.Eğer online oyun oynamıyorsanız oldukça uygun bir paket.Yine adil kullanım kotası 50 GB ile sınırlandırılmış ve Alo kullandıkça öde paketi ile beraber 56.90 TL’den sunuluyor.

TTNET Kampanyaları 2017 şimdilik bu paketleri kapsıyor.Eğer Türk Telekom tarafından yeni kampanyalar duyurulursa sürekli bu sayfayı güncelleyeceğiz.TTNET fatura ödeme,TTNET arıza , TTNET hız yükseltme için konu başlıklarına tıklayabilirsiniz.Ayrıca eğer Avea faturasız paketler ‘i de merak ediyorsanız tıklayabilirsiniz.

Güncel TTNET kampanyaları için tıklayınız.

 


3 thoughts on “TTNET İnternet KAMPANYALARI 2017

  1. Sayenizde bayilere gidip sorduğum sorulara cevap vermeyen insanların vereceği kampanyaları duymadan istediğim cevapları aldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir