Ttnet Fatura Sorgulama Borç Ödeme

2016 Ocak ayı itibariyle Türk Telekom çatısı altına giren Ttnet‘in 2017 yılı itibariyle genişbant abone sayısı 14 milyonlara ulaşmıştır.Diğer servis sağlayıcıların da %99’unun Türk Telekom alt yapısını kullandığını belirtmekte fayda var.Bu nedenle Türkiye’nin en büyük geniş bant servis sağlayıcısıdır TTNet.Milyonlarca Ttnet abonesi her ay faturasını yatırmak için ofislere,Ptt şubelerine veya ödeme noktalarına gidiyor.Hiçbir yere gitmeden Ttnet fatura sorgulama borç ödeme işlemini evinizden,iş yerinizden veya seyahat halindeyken cep telefonunuzla yapabilirsiniz.

Ttnet fatura sorgulama borç ödeme işlemini 3 farklı yolla yapabilirsiniz.

1.Çağrı merkezi üzerinden Ttnet fatura sorgulama borç ödeme işlemi

2.Ttnet online işlemler(internet) üzerinden Ttnet fatura sorgulama borç ödeme işlemi

3.İnteraktif bankacılık üzerinden Ttnet fatura sorgulama borç ödeme işlemi

Şimdi bu yolları sırasıyla işleyelim. 

1.Çağrı merkezi üzerinden Ttnet fatura sorgulama borç ödeme işlemi

Türk Telekom İnternet,TTnet çağrı merkezini arayarak rahatlıkla Ttnet fatura sorgulama borç ödeme işleminizi rahatlıkla gerçekleştirebilir,güvenli bir şekilde kredi kartı ile faturalarınızı ödeyebilirsiniz.Öncelikle 444 0 375 veya 444 1 444’ü cep telefonunuzla arayın.Ardından faturasını ödeyeceğiniz İnternet hizmeti için bağlı bulunduğu telefon numarasını veya Ttnet hizmet numarasını 10 haneli olacak şekilde tuşlayın.Ardından ana menuya geçmek için “2”i tuşlayın.Sonrasın fatura bilginizi ,güncel fatura tutarını öğrenme,geçmiş faturalarınızı ödeme için “3”ü tuşlayın.Artık kredi kartı bilgilerinizle rahatlıkla faturanızı ödeyebilirsiniz.Faturanız ödendikten yaklaşık yarım saat içerisinde sistemden borcunuz kaldırılacaktır.

2.Ttnet online işlemler(internet) üzerinden Ttnet fatura sorgulama borç ödeme işlemi

Öncelikle buraya tıklayın.Sonrasında alttaki gibi bir ekranla karşılaşacaksınız.

Üstteki ekranda da gördüğünüz TC Kimlik No’nuzu turuncu dikdörtgen ile belirtilen yere girip yan tarafına da güvenlik kodunu girin.Ardından sorgula butonuna tıklamanız yeterli.Bu sayfada sadece Ttnet fatura bilginizi değil aynı zamanda Türk Telekom markası altındaki diğer borçlarınızı da görüntüleyebilir ve faturanızı güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz.

3.İnteraktif bankacılık üzerinden Ttnet fatura sorgulama borç ödeme işlemi

Hangi banka ile çalışıyorsanız ,o bankanın internet sitesine girin.Ardından bireysel bankacılık sekmesine tıklayın.Sonrasında müşteri hizmetleri numarası veya TC Kimlik No’nuzu yazın.Sonrasında şifrenizi yazıp giriş sekmesine tıklayın.Ardından cep telefonunuza gelen tek şifrenizi girip interaktif bankacılık hesabınıza girin.Ödemeler veya faturalar sekmesine tıklayıp şirketi TTnet olarak seçin ve ödemek istediğiniz Ttnet hizmet numaranızı girip öde sekmesine tıklayın.Sonrasında geçmiş dönem faturalarınızı görebilir ve güvenli bir şekilde faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Eğer Ttnet hattınızda bir arıza ile karşılaşırsanız Ttnet ekiplerinin 2 gün içerisinde müdahale etmelerini sağlamak için Ttnet arıza başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
8 thoughts on “Ttnet Fatura Sorgulama Borç Ödeme

  1. Ttnet fatura sorgulama ve ttnet fatura ödeme işlemi için 10larca yere girdim çıktım,en sonunda burayı buldum sayenizde artık rahatlıkla faturamı sorgulayabildim ve ödeyebildim şükür.Açıklayıcı anlatımınız için teşk.Yoksa ttnet faizi basardı valla.elleriniz dert görmesin…

  2. Ttnet fatura sorgulamak ve borç ödemek için baya bi gezdim internette,ancak sadece sizin sayen,zde ödememi yapabildim,teşekkürler.

  3. Ttnet fatura ödeme işlemimi yönlendirmenize göre şükür yapabildim ancak bir de türk telekom telefon fatura ödeme işlemimi nasıl yapabileceğimi iletebilir misiniz

  4. ome people, especially those running on busy daily schedules tend to use the pills to help maintain weight since they can not afford to follow all the diet programs. This is not advised. It is recommended that one seek advice from a professional in this field before using the pills. This can save one from many dangers associated with the misuse.

    The diet pills should always be taken whole. Some people tend to divide the pills to serve a longer period of time. This is not advised and can lead to ineffectiveness. If it is required that one takes a complete tablet, it means that a certain amount of the ingredients are required to achieve the desired goal. It is also recommended that one does not crush the pill and dissolve it in beverages. Chemicals found in beverages have the potential of neutralizing the desired nutrients in the pill thereby leading to ineffectiveness. The best way to take the tablets is swallowing them whole with a glass of water.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir