Superonline Fatura Borç Sorgulama Ödeme

Turkcell Superonline internet abonesiyseniz ve faturanızı geç yatırdıysanız hızınızın oldukça yavaşladığının farkına varmışsınızdır.Superonline çok güzel hizmet veriyor ancak faturasını geç yatıranlara da hemen ceza veriyor.Bu hususta hak verebilirsiniz.Ama iş çıkışı veya okul dönüşü tam da İnternet’e ihtiyaç duyduğunuz bir anda hızınızın kesildiğini görüp Superonline’a sitem dolu sözler edebilirsiniz.İnternet faturanızın son ödeme tarihini geçirmemeye özen göstermeniz özellikle de Superonline abonesiyseniz oldukça önemli.Peki mesai dışında ben Superonline faturasını nasıl ödeyebilirim ? diyorsanız bu yazımız tam da sizlere göre.Aslında sadece mesai dışı değil okuldayken,iş yerindeyken veya seyahat halindeyken 7/24 Superonline internet fatura sorgulama borç ödeme işlemi yapabilirsiniz.Hadi hemen fatura sorgulama ve borç ödeme adımımıza geçelim.Superonline Fatura Borç Sorgulama Ödeme İşlemi Nasıl Yapılır?

Öncelikle Superonline Online İşlemler sayfamıza girmemiz gerekiyor.Bunun için buraya tıklayın.Ardından alttaki gibi sayfayla karşılaşacaksınız.

Burada açılan pencerede ilk kutucuğa TC Kimlik Numaranız,GSM numaranız veya Müşteri Numaranızdan herhangi birini yazın.Ancak Gsm numaranız Superonline İnternet’e başvurduğunuz zamanki numara olmalı.Şifre kısmına da abonelik esnasında belirttiğiniz cep telefonunun mesaj kısmından SIFRE  yazıp 2220’e mesaj atın.Tarafınıza mesaj olarak gelen şifreyi alt kutucuğa yazıp giriş sekmesine tıklayın.

Sonrasında zaten açılan sayfada faturanızın geciktiğini bildiren bir pencere açılacaktır.Orada faturanı öde butonuna tıklayın.Ardından kredi kartı bilgilerinizi girip Superonline faturanızı gönül rahatlığıyla ödeyebilirsiniz.Faturanız ödendikten yaklaşık 3 dakika sonra İnternet hızınızın tekrar eskiye geldiğini fark edeceksiniz.

Turkcell fatura sorgulama borç ödeme işlemi için tıklayın.Kesintisiz İnternet dileklerimizle.
2 thoughts on “Superonline Fatura Borç Sorgulama Ödeme

    1. Evet Ayşe hanım superonline hız kesiyor,ancak zamanında faturaları düzenli olarak öderseniz Superonline’dan oldukça memnun kalabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir