Superonline Arıza

Turkcell Superonline‘ın alt yapısı belirli kentlerde bulunmakta.Turkcell Superonline’ın Antalya,Adana,Bursa,Samsun,Trabzon,Ankara,İstanbul,Gaziantep,İzmir,İzmit,Kayseri ve Mersin olmak üzere toplamda 12 ilde toplamda 32 KM’lik fiber alt yapısı var.Bu illerde bırakacağınız arızalar Superonline ekipleri marifetiyle,bu illerin kırsal alanları ve diğer illerde bırakacağınız arızalar ise Türk Telekom ekipleri marifetiyle giderilir.Ancak Superonline abonesi olduğunuz için direk Türk Telekom bayii veya ofislerinden arıza kaydı bırakamazsınız.Turkcell Superonline arıza kaydınızı Superonline yetkilileri aracılığıyla bildirebilirsiniz.Superonline yetkilileri Türk Telekom yetkilileri aracılığıyla arızanızı giderir.Gelelim detaylara,Superonline Arıza,Superonline Telefon Arıza,Superonline İnternet Arıza,Turkcell Superonline Arıza kaydı nasıl bildirilir,süreç nasıl işler?Turkcell Superonline Arıza Kaydı Nasıl Bildirilir?

Sözleşme gereği telefon arızaları 48 saat,internet arızaları ise 24 saat içerisinde giderilmesi gereklidir.Bu süre zarfında arızanız giderilmezse herhangi bir ücret alacağınız olmaz.Ancak bu süre uzarsa faturanızdan arızalı günler ücretinin mahsup edilmesi gerekir.Peki arıza kaydınızı nasıl bildirirsiniz?

Superonline arıza kaydını sadece müşteri hizmetleri numarasını arayarak bildirebilirsiniz.Tüm detayları müşteri hizmetleri temsilcisine iletmenizi tavsiye ederiz.Arızanız daha kısa süre içerisinde giderilecektir.Peki Superonline müşteri hizmetleri numarası kaç ?

Bireysel ve Kurumsal Müşteri Hizmetleri şeklinde iki hizmet faaliyeti yürütülmektedir.

Bireysel Superonline Müşteri Hizmetleri Numarası 0532 532 00 00

Kurumsal Superonline Müşteri Hizmetleri Numarası 0850 222 1 ​​​222.

Bu numaraları arayarak müşteri temsilcisine arızanızın tüm detaylarını iletmeye özen göstermelisiniz.Eğer bu süreci bitirdiyseniz arızanız en geç 2 gün içerisinde giderilecektir.Eğer süre uzarsa tekrar tekrar müşteri temsilcinize bağlanmalı ve sürekli tetiklemelisiniz.

Superonline Yalın İnternet 2017 kampanyaları,Superonline fatura sorgulama ve borç ödeme işlemleri için tıklayın.


Tabi belki de en önemli Superonline arıza bildirme yöntemi sosyal medya yöntemi diyebiliriz.

Turkcell Superonline Sosyal Medya üzerinden ARIZA BİLDİRME

Turkcell Superonline sosyal medya üzerinden arızanızı bildirdiğiniz zaman çok yakından ilgilenceklerdir arızanızla.Bu küçük notu da vermiş olalım 🙂

İşte Superonline Twitter adresi : https://twitter.com/hashtag/superonline

Ayrıca Facebook sayfası da ciddi iş görecektir.

İşte Superonline Facebook Sayfası : https://www.facebook.com/Superonline

Superonline Arıza Sorgulama

Bildirdiğiniz arızanızın kayıt altına alınıp işleme sokulup sokulmadığını öğrenmek için direk Superonline Çağrı Merkezi numarasını 0850 222 1 ​​​222 arayıp,kibar bayana sorup gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Arızasız günler dileriz.

9 thoughts on “Superonline Arıza

 1. geçen hafta arıza bıraktım benimkini bugün çözdüler,superonline arıza bırakma işlemi firma tarafından telekoma açılıyor unutmayın.

 2. İstanbul Ümraniye Kemerdere Mahallesi Ekşioğlu Evrensel sitesi B. Blok daire 33’e geçen hafta bağlattığımız Meral Çolak adına kayıtlı internet bağlantısında sürekli bağlantı kopuyor. İlgilenmenizi rica eder saygılarımı sunarım. Telefon numaram, 0536 432 82 96
  Meil adresim: cccolak@hotmail. com

  1. Merhaba Celil Bey;
   0532 532 00 00 Superonline müşteri hizmetleri numarasını arayıp arızanızı sık sık kopma şeklinde bildirmeniz durumunda 24 saat içerisinde arızanız giderilecektir.

 3. ayol bir arıza 36 gündür çözülemez mi,bu ne rezalet,tüketici haklarına şikayet edecem sizi,haram yiyorsunuz

 4. 3 gün önce arızalanmıştı,yapmaları için aradım bu sefer de faturanızı ödeyin dediler ,ya sabır ya sabır…

 5. Arızamı bir türlü gideremediler bimere cimere ,btk ya tüketici mahkemesine şikayet edeyim de görün siz ,sizi dolandırıcılar sizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir