Selfy Turuncu Tarifeler – TÜRK TELEKOM

Türk Telekom Selfy tarifeleri abonelere oldukça cazip geldiğinden Selfy tarifeleri kullanan müşteri sayısı milyonlara ulaştı.Türk Telekom ,Selfy ile 2017 yılına damgasını vurdu diyebiliriz.Özellikle son lansmanı duyurulan Selfy Turuncu Tarifeler inanılmaz bir ilgi gördü.Bizde Selfy Turuncu Tarifelerin detaylarını verelim istedik.İşte o kampanya detayları.

Türk Telekom Selfy Turuncu Tarifeleri 

Türk Telekom Selfy Turuncu Tarifeler,4 paketten oluşuyor.Selfy Turuncu Small 500 Paketi,Selfy Turuncu Small Paketi,Selfy’nin Turuncu Medium 500 Paketi,Selfy’nin Turuncu Medium Paketi olarak lansmanı duyurulan 4 paketin de detaylarına sırasıyla bakalım.
1.Selfy Turuncu Small 500 Paketi :

Bu tarifede ,3 GB internet,her yöne 5000 SMS,her yöne 500 dakika konuşma ayda sadece 25 TL olarak ücretlendirilmiş.Cep telefonunuzun mesaj kısmından TURUNCUS500 yazıp 4545’e göndererek bu pakete dahil olabilirsiniz.Paketten sadece Selfy tarifesindekiler yararlanabilir. 7-25 yaş aralığında olup hala Selfy’li değilseniz paketi almak için TURUNCUS500 TC Kimlik No yazarak 4545’e SMS gönderebilirsiniz ve Selfy Turuncu 500 paketine geçebilirsiniz.Selfy’nin Turuncu Small 500 Paketi’nin aylık bedeli, son 1 ay içerisinde numara taşıma ile veya yeni hat aboneliği yaparak gelenler için sadece 18 TL, mevcut Türk Telekom mobil faturasız tarifelerdekiler içinse 25 TL‘dir.

 

2.Selfy Turuncu Small Paketi :

Bu Tarifede cepten 3 GB internet,her yöne 5000 SMS ve her yöne 750 dakika konuşma ayda sadece 25 TL olarak ücretlendirilmiş.Pakete üye olabilmek için Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart, Jet, TV8 Tarifesi ve Hemşerim tarifeleri dışında Türk Telekom mobil bireysel faturasız tarifelerde olma şartı gerekiyor.Paketten faydalanabilmek için Selfy üyesi olmanız gerekiyor. 7-25 yaş aralığında olup hala Selfy’li değilseniz paketi almak için  TURUNCU S TC Kimlik No yazarak 4545’e SMS gönderebilirsiniz ve Selfy’nin Turuncu Small Paketine geçebilirsiniz.Selfy’nin Turuncu Small Paketi’nin aylık ücreti, son 1 ay içerisinde numara taşıma ile veya yeni hat tesisi yaparak gelenler için 19 TL, mevcut Türk Telekom mobil faturasız tarifelerdekiler içinse 25 TL‘dir.

 

3.Selfy’nin Turuncu Medium 500 Paketi :

Bu tarifede cepten tam olarak 5 GB internet,her yöne 5000 SMS ve her yöne 500 dakika konuşma ayda sadece 30 TL olarak ücretlendirilmiş.Paketi alabilmek için Faturasız Mobil Ofis, Bayi, Katlayan, Standart, Jet, Ahlan, TV8 tarifeleri dışındaki Türk Telekom mobil bireysel faturasız tarifelerden birisinde  olmanız gerekiyor.7-25 yaş aralığında olup hala Selfy’li değilseniz paketi almak için  TURUNCUM500 TC Kimlik No yazarak 4545’e SMS gönderebilirsiniz ve Selfy’nin Turuncu Medium 500 Paketine geçebilirsiniz.Selfy’nin Turuncu Medium 500 Paketi’nin aylık ücreti, son 1 ay içerisinde numara taşıma ile veya yeni abonelik yaparak gelenler için 23 TL, mevcut Türk Telekom mobil faturasız tarifelerdekiler içinse 30 TL‘dir.

 

4. Selfy’nin Turuncu Medium Paketi :

Bu tarifede de cepten tam olarak 5 GB internet,her yöne 750 dakika konuşma,her yöne 5000 SMS ayda sadece 32 TL olarak ücretlendirilmiş.Paketi alabilmeniz için Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart, Jet, TV8 Tarifesi ve Hemşerim tarifeleri dışındaki başka bir Türk Telekom mobil bireysel faturasız tarifelerde olmanız gerekiyor.Paketten faydalanmak için Selfy abonesi olmalısınız. 7-25 yaş aralığında olup hala Selfy’li değilseniz paketi almak için TURUNCU M TC Kimlik No yazarak 4545’e SMS gönderebilirsiniz ve Selfy’nin Turuncu Medium  Paketine geçebilirsiniz.Selfy’nin Turuncu Medium Paketi’nin aylık ücreti, son 1 ay içerisinde numara taşıma ile ve yeni abonelik yaparak gelenler için 25 TL, mevcut Türk Telekom mobil faturasız tarifelerdekiler içinse 32 TL‘dir.

Evet Türk Telekom Selfy Turuncu Tarifeleri detayları böyle.Türk Telekom Ofislerinde veya müşteri hizmetleri çağrı merkezi üzerinden abonelik yapabilir veya ilgili kodu girip 4545’e SMS atarak üye olabilirsiniz.

Türk Telekom Tivibulu Hepsi Dahil Paketi,TTNET İnternet Kampanyaları 2017,TTNET arıza,Avea Faturasız Paketler,Avea Faturalı Tarifeler,Avea Fatura Ödeme,Türk Telekom Sabit Telefon Fatura Ödeme,TTNET Fatura Ödeme ,Telefon Arıza ,Tivibu Paketleri ,Türk Telekom Taksitli Lenovo ideapad Notebook,Selfy Evde İnternet Kampanyası,Turkcell için Turkcell Faturasız Paketler,Turkcell Faturalı Paketler,Turkcell Numaranın Son Dört Hanesini Değiştirme,Turkcell Fatura Ödeme,Superonline Fatura Ödeme,Superonline Yalın İnternet,Superonline Arıza,Superonline Muhteşem 3lü Kampanyası Vodafone için Vodafone Fatura Ödeme,Vodafone Faturasız Tarifeler,Vodafone Yalın İnternet,Vodafone Numaranın Son Dört Hanesini Değiştirme  ilginizi çeken başlıklara tıklayın.


One thought on “Selfy Turuncu Tarifeler – TÜRK TELEKOM

  1. I like the helpful info you provide in your articles. I’ll bookmark your blog and check once more right here regularly.

    I am quite certain I will learn plenty of new stuff proper here!
    Best of luck for the following!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir