İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyası 2018 – TÜRK TELEKOM (Tavsiye)

Bugüne kadar yüzlerce kampanyada okuyucularımıza,takipçilerimize yol gösterdik.En uygun, en avantajlı kampanyaları sitemizden sürekli duyuruyoruz.Şimdi de yine Türk Telekom’dan çok konuşulacak bir kampanya ile daha karşınızdayız.Türk Telekom kalitesiyle her şey dahil ayda sadece 14,90 TL veya 29,90 TL ile evinizde İnternet keyfini yaşayabilirsiniz.İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyası detaylarına hadi gelin beraber bakalım.

İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyası 2018
Sınırsız, fiber hızlı internet keyfini doya doya yaşamak için Türk Telekom evde İnternet müşterisi olmanın şimdi tam zamanı.​ Her şey dahil ve evinize kadar ücretsiz kurulum imkanlarıyla limitsiz İnternet paketleri burada sizleri bekliyor! Kampanya kapsamında sunulan Türk Telekom internet paketleri içerisinden sizin için en uygun olanı seçin ve bu fırsatı kaçırmayın. Üstelik modem ücretsiz!

Bu kampanyanın iki ayağı var,eğer evinizde sabit telefon var ise 4Mbps’ye kadar 20GB AKN’li Limitsiz İnternet ayda sadece 14,90 TL.Özellikle evinizde sabit telefonunuz var ise bu paket kesinlikle kaçmaz.

Eğer ev telefonunuz yok ise aynı paketi 29,90 TL olarak farklı fiyattan alabiliyorsunuz.Ama şunu net bir şekilde ifade edelim,Türk Telekom hizmet kalitesine göre oldukça uygun bir fiyat.Bizce bu kampanya kaçmaz:) 

Türk Telekom Tivibulu Hepsi Dahil Paketi,TTNET İnternet Kampanyaları 2017,TTNET arıza,Avea Faturasız Paketler,Avea Faturalı Tarifeler,Avea Fatura Ödeme,Türk Telekom Sabit Telefon Fatura Ödeme,TTNET Fatura Ödeme ,Telefon Arıza ,Tivibu Paketleri ,Türk Telekom Taksitli Lenovo ideapad Notebook,Selfy Evde İnternet Kampanyası,Selfy Turuncu Tarifeler ,Türk Telekom Dört Mevsim Kampanyası ,İndirimin Kralı Kampanyası Türk Telekom,Turkcell için Turkcell Faturasız Paketler,Turkcell Faturalı Paketler,Turkcell Numaranın Son Dört Hanesini Değiştirme,Turkcell Fatura Ödeme,Superonline Fatura Ödeme,Superonline Yalın İnternet,Superonline Arıza,Superonline Muhteşem 3lü Kampanyası Vodafone için Vodafone Fatura Ödeme,Vodafone Faturasız Tarifeler,Vodafone Yalın İnternet,Vodafone Numaranın Son Dört Hanesini Değiştirme  ilginizi çeken başlıklara tıklayın.

4 thoughts on “İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyası 2018 – TÜRK TELEKOM (Tavsiye)

  1. 2018 yılı için çok güzel kampanya ama ben 2017 yılında aldım çok para ödüyorum aylık malesef çıkan kampanyalarda eski müşteriler faydalanımıyor bi el atmak lazım

    1. Evet güzel bir noktaya temas etmişsiniz ancak taahhütünüz bitmeden malesef yeni kampanyalardan faydalanamazsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir