İndirimin Kralı Kampanyası Türk Telekom 1’e 5 Referans 2017-2018

Türk Telekom,2017 yılı 2. çeyrekte en çok kar eden İletişim şirketi oldu.2016 Temmuz darbesi sonrası sürekli gerileyen bir sektörde kar edebilmek için zaten çok cazip kampanyalar yapmak gerekmekte.Türk Telekom bu boşluğu gören ve değerlendiren tek kuruluş oldu.İndirimin Kralı Kampanyası’nda 1 Evde İnternet müşterisi 5 Mobil müşterisine altta da detaylarını görebileceğiniz inanılmaz kampanyaya geçebilme imkanı sunuyor.Yani 1 Evde İnternet müşterisi TC Kimlik numarasıyla ,İndirimin Kralı Mobil Kampanyasına 5 kişi geçirebiliyor.Türk Telekom 2017-2018 yılları arasında bu kampanyayı aktif etti.Eğer Evde İnternet müşterisi iseniz alttaki paketlere tabiri caizse BEDAVA sahip olabileceksiniz.Peki ne zamana geçerli bu kampanya? Bu kampanya 21.08.2017 – 31.12.2017 arasında geçerlidir.Hadi gelin İndirimin Kralı Türk Telekom 2017-2018 kampanyası detaylarına bakalım.
İndirimin Kralı Kampanyası Türk Telekom 2017-2018

21 Ağustos 2017’den itibaren, farklı GSM Operatölerinden Numara Taşıma veya yeni hat tesisi yoluyla faturalı İnteretliye yani Türk Telekom En Kral Tarifelere gelip, 1 yıl taahhüt veren Türk Telekom evde internet müşterileri İNDİRİMİN KRALI kampanyasına kayıt olmaları durumunda İnternetliye En Kral Tarifelerde 5 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabiliyor,5 kişiye referans olabiliyor.

 

Üstte de detaylarını gördüğünüz kampanyaların normal dönemde ki fiyatları da yanlarında görülmektedir.Peki bu kampanyadan nasıl faydalanabilirim ?

 • Numara taşıma veya yeni hat tesisi ile faturalı En Kral tarifelerden birine geçmiş olmak,
 • 1 yıl faturalı tarifelerde kalma taahhüdü vermiş olmak,
 • Cep telefonunun mesaj kısmından KRAL yazıp bir boşluk bırakarak evde internet aboneliği bulunan Referans Müşterinin 11 haneli TCKN’nin 5555’e SMS atmış olmak,
 • Faturalı İnternetliye En Kral tarifelere geldikten sonra 2 ay içerisinde SMS ile kampanyaya başvuruda bulunmuş olmak,
 • SMS ile gönderilen TCKN’ye ait müşterinin aktif Türk Telekom evde internet hizmetinin bulunması gerekir.
 • Bir TCKN ile en fazla 5 hat kampanyaya katılabilir.
İnternetliye En Kral 2 GB Tarifesi İnternetliye En Kral 4 GB Tarifesi İnternetliye En Kral 6 GB Tarifesi İnternetliye En Kral 8 GB Tarifesi İnternetliye En Kral 10 GB Tarifesi
Taahhütlü Aylık Ücret* 18 TL 24 TL 29 TL 34 TL 39 TL
Taahhütsüz Aylık Ücret** 28 TL 34 TL 39 TL 44 TL 49 TL
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet 2 GB 4 GB 6 GB 8 GB 10 GB

İndirimin Kralı En Kral Kampanyaya nasıl katılabilirim ?

Kampanyadan faydalanabilmek için; faturalı İnternetliye En Kral tarifelerden birine geldikten sonra 2 ay içerisinde KRAL yazarak bir boşluk bırakıp Evde İnternet aboneliği bulunan müşterinin 11 haneli TCKN’nin 5555’e SMS atılması gerekmektedir.

Kampanyaya kayıt için : KRAL boşluk TC Kimlik Numarası –> 5555
Örnek: KRAL 1234124123​​​​​​​​​​

Kampanya Detayları nelerdir?

 • Kampanyadan, faturalı İnternetliye En Kral tarifelerinden birine numara taşıma veya yeni hat tesisi ile gelerek 1 yıl taahhüt vermiş olan Türk Telekom evde internet aboneleri faydalanabilir.
 • Faturalı İnternetliye En Kral tarifelere gelen yeni abonelerin 2 ay içerisinde kampanyaya başvurmuş olması gerekir.
 • Türk Telekom evde internet aboneliği bulunan TCKN ile en fazla 5 mobil hatta referans olunabilir ve kampanyaya katılabilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan aylık ücret indirimleri kampanyaya kayıt olunan fatura dönemi sonrası başlamaktadır.
 • Kampanyaya katılan müşteriler, kampanya kayıt tarihi anından başlayarak 1 yıllık fatura dönemi boyunca İnternetliye En Kral 2 GB Tarifesi için aylık 4 TL, İnternetliye En Kral 4 GB / 6GB / 8GB ve 10 GB tarifeleri için 5 TL’lik fatura indiriminden yararlanacaklardır. Taahhütü biten fakat kampanyası devam eden müşteriler, taahhütsüz fiyatlar üzerinden 4 veya 5 TL indirim almaya devam edebileceklerdir.
 • Kampanyaya sadece SMS aracılığıyla katılım sağlanabilmektedir.
 • Kampanya indiriminden yararlanabilmek için iletilen TCKN’ye ait sadece bir adet aktif abonelik bulunması yeterlidir. Birden fazla Türk Telekom evde internet aboneliğinin bulunması durumunda kampanya Türk Telekom evde internet aboneliklerinden en uzun süreli olan abonelik üzerinden tanımlanacak olup, her bir abonelik için ayrı ayrı indirimden yararlanılamaz.
 • Kampanyadan yararlanılan Türk Telekom evde internet aboneliğinin kampanyaya kayıt tarihinden itibaren taahhüt dönemi içerisinde iptali durumunda diğer evde internet bireysel abonelikleri sorgulanacak, herhangi başka bir aktif bireysel abonelik bulunması durumunda kampanya bu bireysel abonelikler üzerinden devam ettirilecek, abone aldığı indirimden yararlanmaya devam edecektir.
 • Kampanyaya kayıt olunduktan sonra taahhüt dönemi içerisinde müşterinin kampanyadan yararlandığı Türk Telekom evde internet aboneliği iptal olduğunda, aynı TCKN’ye bağlı başka bir abonelik yoksa kampanya kapsamında sunulan indirim sona erecek, müşteri SMS yoluyla bilgilendirilecek, müşteriye cayma bedeli yansıtılmayacaktır.
 • Bir fatura dönemi süresi içinde kullanılmayan faydalar ilgili dönem sonunda silinir; başka bir hatta transfer edilemez.
 • Hattın iptal olması veya abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması, ilgili tarife dışında başka bir tarifeye geçmesi halinde tarife aylık ücret indirimleri ilgili fatura dönemi sonunda iptal edilecektir.
 • İnternetliye En Kral Tarifeler dışında Şirketimizce sunulmakta olan diğer bireysel faturalı tarifelere geçiş yapıldığı durumda aylık ücret indiriminin ilgili tarifede kalınan gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır.
 • Kampanyadan bir GSM numarası en fazla bir kez yararlanabilir.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan dakika, SMS, internet avantajı ilgili fatura döneminin sonunda silinmektedir. Dakika, SMS ve internet avantajı başka bir hatta transfer edilememektedir.
 • İnternetliye En Kral Tarifelerden birinden (2GB, 4GB, 6GB, 8GB, 10GB) yararlanan ve İndirimin Kralı Kampanyası’na katılan müşteriler diğer bir İnternetliye En Kral Tarife’ye (2GB, 4GB, 6GB, 8GB, 10GB) geçerse kampanyası bozulmaz, 12 fatura dönemi süresi kaldığı yerden devam eder. İnternetliye En Kral Tarifeler dışında farklı bir tarifeye geçerse kampanyası ve indirim faydası sonlanır.

Türk Telekom Tivibulu Hepsi Dahil Paketi,TTNET İnternet Kampanyaları 2017,TTNET arıza,Avea Faturasız Paketler,Avea Faturalı Tarifeler,Avea Fatura Ödeme,Türk Telekom Sabit Telefon Fatura Ödeme,TTNET Fatura Ödeme ,Telefon Arıza ,Tivibu Paketleri ,Türk Telekom Taksitli Lenovo ideapad Notebook,Selfy Evde İnternet Kampanyası,Selfy Turuncu Tarifeler ,Türk Telekom Dört Mevsim Kampanyası ,Turkcell için Turkcell Faturasız Paketler,Turkcell Faturalı Paketler,Turkcell Numaranın Son Dört Hanesini Değiştirme,Turkcell Fatura Ödeme,Superonline Fatura Ödeme,Superonline Yalın İnternet,Superonline Arıza,Superonline Muhteşem 3lü Kampanyası Vodafone için Vodafone Fatura Ödeme,Vodafone Faturasız Tarifeler,Vodafone Yalın İnternet,Vodafone Numaranın Son Dört Hanesini Değiştirme  ilginizi çeken başlıklara tıklayın.

 


5 thoughts on “İndirimin Kralı Kampanyası Türk Telekom 1’e 5 Referans 2017-2018

 1. Bu yılın en iyi kampanyası bence,hepimizin evinde zaten internet var,onunla 5 kişiye referans olma işi oldukça cazip geldi bana,teyzemi,annemi,babamı ve kız kardeşimde dahil 5 kişiyiz zaten hep beraber topluca geçiyoruz,444 1 444ü arıcam şimdi,inşallah pişman olmayız bakalım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir