E POSTA Aç

E posta açmak için 100’lerce mail sunucusunu kullanabilirsiniz.Ancak biz bu yayınımızda dünya çağında en popüler 3 email markasını anlatacağız.Önce E posta ne için açılır? buna değinelim.E posta ,yeni bir işe başvuru yaptıktan sonra başvuru sonucunuzun tarafınıza iletilmesi ,facebook,twitter,instagram gibi sosyal medya araçlarına kayıt olurken doğrulama kodunu almak ve her şeyden anında haberdar olmak ,çokça takip ettiğiniz bir web sitesinin en güncel haberlerinden haberdar olmak isterken,aileniz ve arkadaşlarınızla anlık haberleşmek vb. her türlü teknolojik gelişme için gereklidir.Şöyle düşünün,nasıl ki bugün cep telefonu numaralarımız sosyal dünyada bizlere has ve gerekli ise,internet dünyası için de bir e posta adresi o kadar bizler için gereklidir.Sözü fazla uzatmadan en popüler mail sitelerinden mail adresi alma işlemi rehberimize başlayalım.İşte o E posta aç,Mail aç rehberi…E POSTA AÇ , MAİL AÇ

Eposta açma,mail açma işlemini en popüler 3 mail markasıyla açalım.

1. Gmail Aç,Gmail Kaydol

Öncelikle Gmail Aç işlemi ile başlayalım.Biliyorsunuz Gmail dünyanın en çok kullanıcı kitlesine sahip mail sitesi.Yani dünyanın en popüler mail sitesi.Gmail açmak için öncelikle buraya tıklayın.Sonrasında alttaki gibi bir ekranla karşılaşacaksınız.

Burada ad,soyad,kullanıcı adı,cep telefonu numaranızı,doğum günü tarihinizi ve şifreleri girin.Mevcut e-posta adresiniz kısmını boş bırakabilirsiniz.Ardından sonraki adım sekmesine tıklayın.Cep telefonunuza gelen onay kodunu girip Gmail kaydol işlemini bitirin.Artık kullanıcıadınız@gmail.com gibi benzersiz bir gmail adresiniz oldu.Hepsi bu kadar.

2. Hotmail Aç, Hotmail Kaydol

Hotmail dünyanın en popüler 2. mail sitesi.Gmail’den sonra dünyada en çok kullanıcı kitlesine sahip mail adresidir.hotmail.com , outlook.com,msn.com gibi uzantılarda mail adresine sahip olabilirsiniz.Yani kullanıcıadınız@hotmail.com,kullanıcıadınız@outlook.com,kullanıcıadınız@msn.com gibi benzersiz bir hotmail hesabınız olabilir.Hotmail aç,Hotmail kaydol için öncelikle buraya tıklayın.Ardından alttaki gibi bir ekranla karşılaşacaksınız.

Burada da yukarıdaki gmail adresi alma işlemi gibi,ad,soyad,cinsiyet,cep telefonu numarası,doğum tarihi,ülke kodu seçeneklerini doldurun ve en alttaki Hotmail Kaydol sekmesine tıklayın.Artık bir hotmail adresiniz oldu.Hepsi bu kadar.

3.Yahoo Aç,Yahoo Kaydol

Hiç şüphesiz ki Yahoo mail açma servislerinde en popüler 3. site.Yahoo açma işlemi sonrası sizinde kullanıcıadınız@yahoo.com şeklinde bir Yahoo mail adresiniz olacak.Yahoo aç,Yahoo kaydol işlemi için buraya tıklayın.Ardından alttaki gibi bir sayfayla karşılaşacaksınız.

Üstteki diğer 2 mail adresi oluşturma yöntemi gibi burada da ad,soyad,kullanıcı adınız,yani mail adresiniz,doğum tarihi ce telefonu numaranızı doldurmanız istenecektir.Bunları doldurduktan sonra sizin de bir yahoo mail adresiniz olacak.Hepsi bu kadar.Eğer aklınıza takılan sorunuz olursa lütfen yorum kısmından bize iletin.
3 thoughts on “E POSTA Aç

    1. şükür ya eposta açmak için tek tek yazı okumaktansa toplu halde okuyabileceğim bir site buldum,3 farklı mailden istediğini seçiyorsun tek sayfada seçim yapıyorsun,sayenizde 2 tane mail açtım tşk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir