Dört Mevsim Kampanyası 2017 TÜRK TELEKOM Evde İnternet

Ülkemizdeki İnternet Servis Sağlayıcıları genelde yaz ve kış şeklinde ayrı başlıklarda kampanyalar yapıyor.Ancak Türkiye’de ilk olarak Dört Mevsim Kampanyası adı altında yılın tüm günleri geçerli evde internet kampanyasını Türk Telekom duyurdu.Kampanya içerisinde small,major,large,extra large ve extra extra large sıfatlarının sembolik kısaltılmış harflerinden oluşarak S,M,L,XL,XXL şeklinde kategorilere ayrılmış.Şimdi Türk Telekom Dört Mevsim Kampanyası’nın detaylarına bakalım.
Türk Telekom Dört Mevsim Kampanyası

Kampanyanın lansmanı şu ifadelerle duyuruldu :”Fiber hızlı internet,her şey dahil fiyat ve evinize kadar ücretsiz kurulum ile Türk Telekom’da! Üstelik 12 ay fırsatıyla!” .Kampanyanın, kendi içinde hızlarının farklılığına ve kotanın büyüklüğüne göre fiyatları değişiyor.Peki kampanya içindeki paketler neler?,daha detaylı bakalım.

 

S Dört Mevsim Kampanyası : 12 ay taahhüt sözüne 24 Mbps hızında 35 GB Adil kullanım kotalı paket ayda sadece 66,90 TL olarak fiyatlandırılmış.

M Dört Mevsim Kampanyası : 12 ay taahhüt sözüne 24 Mbps hızında 50 GB Adil kullanım kotalı paket ayda sadece 72,90 TL olarak fiyatlandırılmış.

L Dört Mevsim Kampanyası : 12 ay taahhüt sözüne 24 Mbps hızında 100 GB Adil kullanım kotalı paket ayda sadece 79,90 TL olarak fiyatlandırılmış.

XL Dört Mevsim Kampanyası : 12 ay taahhüt sözüne 35 Mbps hızında 100 GB Adil kullanım kotalı paket ayda sadece 84,90 TL olarak fiyatlandırılmış.

XXL Dört Mevsim Kampanyası : 12 ay taahhüt sözüne 50 Mbps hızında 200 GB Adil kullanım kotalı paket ayda sadece 84,90 TL olarak fiyatlandırılmış.

Eğer öğrenciyseniz ve haftada en fazla 4 film izliyorsanız M,en fazla 6 film izliyorsanız L ,….. şeklinde tavsiyeler sıralanabilir.Kısacası eğer videolar izliyorsanız kotaları ona göre ayarlamak gerekiyor.Bu arada belirtelim kurulum ve modem bu paketlerde ücretsiz sunuluyor,eğer farklı bir firmadan geçtiyseniz 150 TL’lik indirim olduğunu da belirtmiş olalım.

 

Türk Telekom Tivibulu Hepsi Dahil Paketi,TTNET İnternet Kampanyaları 2017,TTNET arıza,Avea Faturasız Paketler,Avea Faturalı Tarifeler,Avea Fatura Ödeme,Türk Telekom Sabit Telefon Fatura Ödeme,TTNET Fatura Ödeme ,Telefon Arıza ,Tivibu Paketleri ,Türk Telekom Taksitli Lenovo ideapad Notebook,Selfy Evde İnternet Kampanyası,Turkcell için Turkcell Faturasız Paketler,Turkcell Faturalı Paketler,Turkcell Numaranın Son Dört Hanesini Değiştirme,Turkcell Fatura Ödeme,Superonline Fatura Ödeme,Superonline Yalın İnternet,Superonline Arıza,Superonline Muhteşem 3lü Kampanyası Vodafone için Vodafone Fatura Ödeme,Vodafone Faturasız Tarifeler,Vodafone Yalın İnternet,Vodafone Numaranın Son Dört Hanesini Değiştirme  ilginizi çeken başlıklara tıklayın.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir