Avea Güncel Fatura ve Kullanım Bilgisi Öğrenme(dakika,sms,internet)

Avea son zamanlarda yaptığı kampanyalarla Türkiye’nin en hızlı büyüyen Gsm şirketiÖzellikle de üniversite öğrencileri arasında son zamanlarda fenomen haline gelmiş durumda.Kısa sürede 19 milyona ulaşan abone kitlesi Avea’nın son zamanlardaki uygun fiyat politikası nedeniyle kolay kolay Avea’dan  vazgeçmeyecek gibi görünüyor.Sözü fazla uzatmadan konumuza geçelim.Avea,yeni adıyla Türk Telekom Mobil‘in güncel fatura ve kullanım bilgisini online olarak rahatlıkla öğrenebilirsiniz.Şimdi rehberlik edeceğimiz Avea online işlemler sayfanızdan;Avea kalan dakika bilgisini,kalan internet bilgisini,kalan sms bilgisini,fatura hesap kesimine kalan gün sayısını,fatura hesap kesim tarihini,güncel fatura tutarını ve tarife bilginizi rahatlıkla öğrenebilirsiniz.İşte detaylar. 

Avea Güncel fatura tutarını öğrenme,Avea kalan sms bilgisi öğrenme,Avea fatura hesap kesim tarihi öğrenme,Avea tarife bilgisi sorgulama,Avea kalan sms bilgisi öğrenme işlemleri nasıl yapılır?

Öncelikle Avea’nın online işlemler sayfasına girmemiz gerekiyor bu nedenle buraya tıklayın.Ardından alttaki gibi Avea’nın online işlemler sayfasına yönlendirileceksiniz.

Üstteki ilk kutucuğa Avea ,yeni adıyla Türk Telekom mobil hattınızın numarasını başında 0 olmayacak şekilde yazın.Ardından cep telefonunuzun arama kısmından *952# tuşlayıp arama tuşuna basın ve 6 haneli şifreyi ikinci turuncu kutucuğa yazın ve giriş tuşuna basın.Ardından alttaki gibi Avea online işlemler sayfanıza yönlendirileceksiniz.

Büyük turuncu oklarla gösterdiğimiz “kalan kullanımlarım” butonuna tıklayın.Sonrasında alttaki gibi tüm aradığımız bilgilere ulaşacağımız sayfa açılacak.

İşte hepsi bu kadar.Avea güncel fatura bilgisi öğrenme,Avea kalan sms öğrenme,Avea kalan süre öğrenme,Avea kalan dakika öğrenme,Avea fatura hesap kesim tarihi öğrenme işlemlerini bu şekilde yapmış olduk.

Avea fatura sorgulama ödeme ,Vodafone fatura sorgulama borç ödeme,Turkcell fatura sorgulama borç ödeme,Ttnet fatura sorgulama borç ödeme,Türk telekom telefon fatura sorgulama borç ödeme işlemleri için başlıklara tıklayın.


One thought on “Avea Güncel Fatura ve Kullanım Bilgisi Öğrenme(dakika,sms,internet)

  1. ne benim internet paketim yaawww burada baktım avea güncel fatura ve kullanım bilgisi içerisinde 4 gb diyolardı 2 miş anlamadım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir